آرزوی پیروزی ترامپ اوج فاجعه بود

آرزوی پیروزی ترامپ اوج فاجعه بود

ایسنا/قم رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: اینکه برخی آرزو می‌کنند کاش ترامپ رای می آورد اوج فاجعه است، انسان نمی‌داند از دست این افراد به کجا پناه ببرد اینها گویی نمی‌دانند در کجا زندگی می‌کنند.

آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری در دیدار اعضای ستاد برگزاری مراسم دهه فجر انقلاب اسلامی در استان قم، با انتقاد از مواضع برخی افراد نسبت به انقلاب اسلامی اظهار داشت: برخی در سر سفره انقلاب نشستند ولی نمکدان را شکسته‌اند.

وی تاکید کرد: دهه فجر امسال به دلیل شرایط کرونایی و همزمانی با میلاد حضرت زهرا(س) و امام خمینی و بازگشت امام راحل از فرانسه شرایط ویژه‌ای دارد.

امام جمعه قم اضافه کرد: مراسم دهه فجر در قم باید به نحوی برگزار شود که برای تمام علاقه‌مندان به انقلاب اسلامی جنبه الگویی داشته باشد. انقلاب اسلامی یکی از نعمت‌های بزرگ الهی بود و تمام ویژگی‌هایی که قرآن از آنها به عنوان نعمت یاد کرده به نحوی در انقلاب ما نمود دارد.

حسینی بوشهری اظهار داشت: در قرآن کریم از امدادهای غیبی الهی، رفع خطر دشمن و آزادی به عنوان نعمت الهی یاده شده است.

به گفته وی، این سه نعمتی که در قرآن کریم از آنها یاد شده هرکدام در شکل‌های مختلف در پیروزی انقلاب اسلامی تکرار شده است. از قبل از انقلاب تا امروز بارها شاهد امدادهای غیبی الهی بوده‌ایم همچنین خطر دشمن نیز با یاری خداوند برطرف شده است.

رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ابراز داشت: باید توجه داشت که همه امدادها و عنایت های الهی در سایه تقوا و توکل الهی محقق می شود.

خاموشی: قرآن نسخه شفابخش برای انسان در طول حیات بشریت است
بخوانید

عضو مجلس خبرگان رهبری در پایان ابراز کرد: آیات محمد یزدی و محمدتقی مصباح یزدی از افرادی بودند که در طول دوران قبل و بعد از انقلاب اسلامی همیشه در مسیر اجرایی منویات ولی فقیه زمان حرکت می کردند.

انتهای پیام

ایسنا

نظرات بسته شده است.