آمادگی مترو برای برگزاری مراسم ۱۲ بهمن در بهشت زهرا(س)و حرم امام(ره)

عکس آرشیوی است

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با گرامیداشت فرارسیدن ایام الله دهه فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران از آمادگی این شرکت برای خدمات رسانی به شهروندان و شرکت کنندگان در مراسم گرامیداشت ۱۲ بهمن ماه ۹۹ در حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) و مزار شهدا در بهشت زهرا خبر داد.

به گزارش ایسنا، فرنوش نوبخت در این باره افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام الله دهه مبارک فجر امسال با تفاوت ویژه ای نسبت به سال‌ های گذشته برگزار می شود.
وی تصریح کرد: شرکت بهره برداری مترو ی تهران و حومه در روز یکشنبه ۱۲ بهمن ماه ۹۹ برای رفاه حال شهروندان و شرکت کنندگان در مراسم گرامیداشت دوازدهم بهمن درحرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و حضور بر مزار شهدا با به کارگیری تمامی امکانات آماده سرویس دهی مناسب در خطوط هفتگانه متروی تهران و حومه به ویژه در خط یک است.

بر اساس گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، نوبخت با اشاره به اینکه شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از ابتدای شیوع ویروس کرونا با استفاده از تمامی ظرفیت خود تلاش کرده تا بهترین خدمات را به شهروندان ارائه دهد، خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی انجام شده در صورت نیاز قطارهای فوق العاده اعزام خواهد شد.

انتهای پیام

اجرایی شدن بیش از ۹۰ درصد مصوبات قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا
بخوانید

نظرات بسته شده است.