آیت‌الله جنتی: آثار و اندیشه‌های آیت‌الله یزدی نباید فراموش شوند

آیت‌الله جنتی: آثار و اندیشه‌های آیت‌الله یزدی نباید فراموش شوند

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای نگهبان، آیت‌الله احمد جنتی صبح چهارشنبه در نطق پیش از دستور خود در جلسه این شورا با گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم آیت‌الله شیخ محمد یزدی اظهارکرد: جای آیت‌الله یزدی همیشه برای ما خالی خواهد بود؛ وجود ذی‌قیمت وی همواره برای حوزه علمیه، جامعه مدرسین و شورای نگهبان بسیار مغتنم بود.

دبیر شورای نگهبان با تاکید بر اینکه آیت‌الله یزدی عنصری ارزشمند در نظام اسلامی بود، افزود: تا مادامی که او در قید حیات بود قدرشان آنطور که بایسته و شایسته است، دانسته نشد با این حال توصیه امروز من این است که نباید گذاشت آثار و اندیشه‌های آیت‌الله یزدی به فراموشی سپرده شود.

جنتی در ادامه با تبریک به مناسبت ایام ولادت حضرت زینب و روز پرستار خاطرنشان کرد: این بانوی مکرمه با آن همه ویژگی، مجاهدت و صبر بر مصیبت، از افتخارات اسلام و آل پیغمبر است، به عبارتی، ایشان افتخار زنان، در کل تاریخ است.

وی تاکید کرد: حضرت زینب با متانت، صبر و ایستادگی خود دشمنان را تحقیر کرد که این روح بلند و شکست ناپذیر ایشان را نشان می‌دهد؛ انشاءالله همه ما قدردان آل پیغمبر باشیم و بتوانیم مسیر آنان را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

منبع خبر

آیت الله جنتی: در بررسی صلاحیت‌های ریاست‌جمهوری با دقت عمل می‌کنیم
بخوانید

نظرات بسته شده است.