آیت‌الله جنتی: آمریکا حتی به ارزش‌های خود نیز پایبند نیست

آیت‌الله جنتی: آمریکا حتی به ارزش‌های خود نیز پایبند نیست

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای نگهبان، آیت‌الله «احمد جنتی» روز چهارشنبه در جلسه این شورا ضمن اشاره به نزدیک شدن به ایام الله دهه فجر افزود: در این ایام اتفاقاتی نظیر فرمان امام خمینی (ره) برای شکستن حکومت نظامی، بازگشت ایشان به کشور پس از ۱۵ سال تبعید و سقوط رژیم منحوس پهلوی در ۲۲ بهمن که لیله القدر انقلاب بود، صورت گرفت.

دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه انقلاب اسلامی مسیر جدیدی پیش روی مسلمانان جهان قرار داد، تصریح کرد: همه باید خدا را بابت انقلاب اسلامی شاکر باشیم؛ چرا که امروز انقلاب اسلامی و تفکر انقلاب اسلامی مقابل تمام زورگویان عالم ایستاده و با افتخار در این مسیر می‌درخشد.

آیت‌الله جنتی، از رسانه‌ها و رسانه ملی خواست که در دهه فجر انقلاب اسلامی، دستاوردهای انقلاب و خدمات ۴۲ ساله‌ انقلاب اسلامی را به مردم یادآوری کنند و تصریح کرد: از ابتدای انقلاب تاکنون، ایران اسلامی بحران‌های زیادی را به خود دیده، ولی در تمام این ادوار و فتنه‌های گوناگونی که دشمنان برای این مردم و این کشور رقم زدند، ملت ایران با هوشیاری پشت سر امامین انقلاب حرکت کردند و با سلامت کامل از این فتنه‌ها عبور کردند. البته باید همچنان مراقب باشیم تا انقلاب اسلامی ضربه نخورد.

وی با بیان اینکه مردم زحمت زیادی برای حفظ این انقلاب ارزشمند کشیده‌اند و در حال حاضر که دچار مشکلات اقتصادی زیادی هستند، ‌عنوان کرد: وظیفه مسوولان است تا هرچه زودتر مشکلات مردم عزیز را حل کنند.

دبیر شورای نگهبان در ادامه با اشاره به آرمان‌ها و اهداف انقلاب اسلامی اضافه کرد: همه‌ ما وظیفه داریم نسل‌های جدید را با آرمان‌ها و اهداف انقلاب اسلامی آشنا کنیم و این وظیفه‌ای بسیار مهم برای نسل حاضر است.

جنتی: پژوهش در انجام وظایف شورای نگهبان نقش بی‌بدیلی دارد
بخوانید

وی در بخش دیگری از سخنان خود، «دشمن‌شناسی» را وظیفه همه‌ مردم دانست و گفت: باید «شیطان اکبر» را شناخته و در مسیر مقابله با آن گام برداریم؛ البته باید به این نکته هم توجه داشت که آمریکا، امروز دچار شکاف و نقار شده و حتی به ارزش‌های باطل خود نیز پایبند نیست.

آیت الله جنتی خاطرنشان کرد: تعجب می‌کنم از افرادی که همچنان به آمریکای در حال سقوط دلخوش کرده‌اند و به این رژیم جنایتکاری که حاج قاسم عزیز ما را ناجوانمردانه به شهادت رساند، دل بسته‌اند.

منبع خبر

نظرات بسته شده است.