از شکایت‌های مهدی مهدی‌پور و بابک مرادی چه خبر؟

از شکایت‌های مهدی مهدی‌پور و بابک مرادی چه خبر؟

سخنگوی باشگاه استقلال درباره آخرین وضعیت شکایت از این تیم بخاطر جذب دو بازیکن جدید اظهار نظر کرد.

خبرورزشی/ لیگ برتر ایران؛ حجت نظری، سخنگوی باشگاه استقلال در مورد شکایت ذوب‌آهن و ماشین‌سازی از آنها بخاطر جذب مهدی مهدی‌پور و بابک مرادی مرادی، ابراز کرد: موضوع آقای مهدی‌پور هنوز در کمیته تعیین وضعیت است و تعیین تکلیف نشده که امیدوار هستیم زودتر مشخص شود و رای به نفع آقای مهدی‌پور صادر شود. در این خصوص هنوز اطلاعاتی نداریم و نمی‌دانیم چه اتفاقی می‌اُفتد، اما امیدوار هستیم که رای به نفع ایشان صادر شود.

نظری اضافه کرد: در مورد آقای مرادی نیز کمیته استیناف رای خود را به نفع مرادی صادر کرد و ایشان مشکلی نخواهند داشت. با توجه به اطلاعی که از پرونده ایشان دارم، اگر هم باشگاه ماشین‌سازی بخواهد به CAS هم شکایت کند، احتمال اینکه به نتیجه برسد، بسیار پایین است؛ به همین دلیل ما نگرانی‌ای در مورد بابک مرادی نداریم و فکر می‌کنم شاید اگر باشگاه استقلال بخواهد به این قصه ورود کند و حتی غرامتی هم به خاطر آن چند هفته‌ای که مرادی نتوانست در خدمت تیم باشد، شاید حتی بتواند از این نظر غرامت هم دریافت کند.

او یادآور شد: واقعیت این است به خاطر ادعایی که به سرانجام هم نرسید، باشگاه استقلال از به خدمت گرفتن مرادی چند هفته محروم بود و این به هیچ وجه مطلوب ما نیست. باید ما از حقمان دفاع کنیم؛ باشگاه ماشین‌سازی هم این مهم را مدنظر قرار خواهد داد و امیدواریم بتوانیم اینگونه حقوق از دست رفته باشگاه را بیشتر بگیریم.

آلومینیوم چه کسی را جانشین خطیبی می‌کند؟
بخوانید

منبع خبر

نظرات بسته شده است.