انتشار «بجو بجو هیولای کتاب‌خوار» برای بچه‌ها

انتشار «بجو بجو هیولای کتاب‌خوار» برای بچه‌ها

کتاب «بجو بجو هیولای کتاب‌خوار» نوشته اِما یارلت با ترجمه مریم فیاضی برای بچه‌ها منتشر شده است.

به گزارش ایسنا، این کتاب با نویسندگی و تصویرگری اِما یارلت، نویسنده انگلیسی در ۲۸ صفحه، با شمارگان ۲۵۰۰ نسخه و قیمت ۳۰ هزار تومان از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای گروه سنی بالای هفت‌ سال (نوخوان) به چاپ رسیده است.

در معرفی این کتاب آمده است: «بجو بجو» هیولایی کوچک و بازیگوش است که هر چیزی را که می‌بیند، می‌جود. صابون، جوراب، اردک‌های پلاستیکی، انگشت‌های پا و جالباسی و… اما او کتاب را بیشتر از همه دوست دارد که بجود تا به قصه‌های دیگر راه پیدا کند.
این هیولای جذاب و خشن – در این کتاب که به‌صورتی برجسته و با تصویرسازی، برگه‌های آویخته(فلپ) و حفره‌های داخل برگه آراسته شده است – اشتهایی مهارناپذیر دارد و با جویدن بخش‌هایی از کتاب، راه خود را به درون افسانه‌های مشهور کودکان مانند شنل‌قرمزی، جک و لوبیای سحرآمیز و سه خرس و … باز و تلاش می‌کند نتیجه داستان را به نحوی که دوست دارد تغییر بدهد.
بجو بجو هیولای کتاب‌خوار که‌ قصه‌ خودش را جویده و بیرون آمده، حالا دارد قصه‌های دیگران را خراب می‌کند و آن‌ها را توی دردسر می‌اندازد به همین دلیل او به جرم خرابکاری در قصه‌ها و افسانه‌ها اکنون تحت تعقیب اتحادیه‌ قصه‌ها و افسانه‌ها است!
این مجموعه‌اثرِ اما یارلت، نویسنده و تصویرگر کتاب، در کشورهایی مانند ایالات متحده، استرالیا ، هلند، ژاپن، یونان، آلمان، پرتغال، فرانسه، چین، اسپانیا و دانمارک منتشر شده و او بابت آثارش جایزه و افتخارات فراوانی کسب کرده است.

۲ کتاب از روزنامه‌نگار شیرازی وارد بازار نشر شد
بخوانید

بر اساس اعلام ناشر، این کتاب با رعایت قوانین بین‌المللی نشر(کپی‌رایت) و اجازه‌ رسمی ناشر کتاب انتشارات LITTLE TIGER PRESS LTD منتشر شده است.

انتهای پیام

منبع خبر

نظرات بسته شده است.