انتشار ۷۰۰ جلد کتاب با موضوع دفاع مقدس در لرستان

ایسنا/لرستان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با اشاره به برگزاری کنگره ۶۳۰۰ شهید در این استان، گفت: انتشار ۷۰۰ جلد کتاب با موضوع دفاع مقدس در لرستان کمترین کاری است که تا قبل از برگزاری کنگره ۶۳۰۰ شهید لرستان انجام می‌شود.

احمدحسین فتایی در نشست هم‌اندیشی با ناشران لرستان که امروز چهارم بهمن‌ماه برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به رویدادهای پیش رو به‌خصوص برگزاری کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید استان در سال آینده، نیازمند هماهنگی بیشتر هستیم تا زمینه‌های اجرای موفق این رویداد فراهم شود.

وی تصریح کرد: در آستانه برگزاری این کنگره بزرگ ملی، ناشران استانی باید موضوعاتی همچون ایثار و شهادت، عفاف، حجاب و دفاع مقدس را در اولویت کارهای خود قرار داده و در این خصوص اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با اشاره به اینکه نقش رزمندگان لرستانی در دوران دفاع مقدس متأسفانه مغفول مانده و برای انعکاس آن نیازمند کار جهادی در حوزه فرهنگ و هنر هستیم، تأکید کرد: انتشار بالغ‌ بر ۷۰۰ جلد کتاب در حوزه‌ دفاع مقدس کمترین کاری است که باید توسط ناشران استان تا قبل از برگزاری کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستان اتفاق بیفتد و اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در این راستا هماهنگی لازم را با بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس و سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان دارد.

فتایی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص مقابله با تحریف تاریخ دفاع مقدس و جلوگیری از فراموش‌ شدن ابعاد مختلف این رویداد، اضافه کرد: در همین راستا کتاب‌های متناسب با این حوزه با نظارت بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس منتشر خواهد شد تا ابعاد مختلف آن به‌خوبی به تصویر کشیده شود.

«نایست، برو، سریع»
بخوانید

انتهای پیام

منبع خبر

نظرات بسته شده است.