انتقاد شدید مدیرعامل رجا از سیستم بانکی/ رجبی: ۹ ماه است که برای وام گرفتن سرکاریم

انتقاد شدید مدیرعامل رجا از سیستم بانکی/ رجبی: ۹ ماه است که برای وام گرفتن سرکاریم – اخبار اقتصادی –

محمد رجبی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم با اشاره به این که شرکتهای حمل و نقل ریلی در شرایط مناسبی به سر نمی برند، اظهار کرد: حدود ۹ ماه است که به دنبال دریافت وام کرونا هستیم، اما در این مدت بانک «م» با وجود پیگیری‌های معاون رییس‌جمهور، وزیر، معاون وزیر، بانک مرکزی و… تسهیلات کرونایی ما را پرداخت نکرده است.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

وی ادامه داد: رجا ۵۰۰۰ نفر پرسنل دارد که در این شرایط توان پرداخت حقوق آنها را نداریم، این بانک ما را دیوانه کرده است. مگر ما وام را برای خرید خودرو لوکس می خواهیم؟

وی افزود: هر کس ما را می بینید می‌گوید چه صبری دارید. با آنکه وزیر به دفتر مدیرعامل بانک هم رفته اما وام کرونایی رجا پرداخت نمی شود.

مدیرعامل شرکت حمل‌ونقل ریلی رجا گفت: با معاون اعتبارات بانک مرکزی مکاتبات متعددی را در این باره انجام داده ایم که نتیجه آن دستور وی به مدیرعامل بانک برای پرداخت وام بوده است.

رجبی در پاسخ به این پرسش که قرار است چه میزان وام به رجا پرداخت شود، یادآور شد:گفته ایم هر چقدر می خواهید وام بدهید. به من گفته اند می‌توانیم ۳۱۲ میلیارد تومان وام دریافت کنیم.

وی هشدار داد: در صورت ادامه این وضعیت، شرکت های ریلی توانایی سرپانگه داشتن سیر قطارها را از دست خواهند داد.

بازارهای آسیا اقیانوسیه نوسان کردند
بخوانید

وی بیان کرد: در بازار دیگر به شرکت های ریلی جنس و قطعه نمی دهند و در این شرایط به ایام عید هم نزدیک می شویم. برخی شرکت های ریلی برای پرداخت حقوق پرسنل مجبور شدند واگن های خود را بفروشند.

انتهای پیام/

منبع خبر

نظرات بسته شده است.