انتقام سخت ما مبارزه برای اخراج آمریکا از منطقه است

انتقام سخت ما مبارزه برای اخراج آمریکا از منطقه است

به گزارش ایرنا، سردار محسن رضایی روز شنبه در جوار مزار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوالی مبنی بر اقدامات انجام شده برای جلوگیری از پایمال شدن خون شهید حاج قاسم سلیمانی افزود: کمیسیون مشترکی بین ایران و عراق متشکل از حقوقدانان بین الملل تشکیل شده و این موضوع کاملا قابل پیگیری است زیرا مستندات زیادی وجود دارد که نشان می دهد این ترور در مجامع بین المللی قابل شکایت است.

وی ادامه داد: طی چند روز گذشته از سفیر عراق خواستار پیگیری این مهم شدیم و وزرات امور خارجه کشور نیز این موضوع را دنبال می کند البته انتقام اصلی از عین الاسد شروع شده است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: انتقام سخت ما مبارزه برای اخراج آمریکا از منطقه است اما نظر حقوق بین الملل نیز حتما باید دولتمردان با جدیت بیشتری پیگیری کنند.

وی با اشاره به ویژگی های سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی افزود: نوری الهی در قلب ایشان تلألو کرده و ندای ملکوتی را در درون خود شنیده بود که در پی این ندای ملکوتی به راه افتاد و مرتب بی طاقتی و لحظه شماری می کرد که به این ندا برسد.

وی خستگی ناپذیر بودن را یکی از ویژگی های شهید حاج قاسم سلیمانی عنوان کرد و گفت: از زمانی که فرمانده تیپ ۴۱ ثارالله در فتح‌المبین شد و تا آخرین لحظات قبل از شهادت، نورالهی در چهره ایشان پیدا بود لذا یک لحظه آرام نشد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اخلاص داشتن را از دیگر ویژگی های سپهبد شهید سلیمانی برشمرد و افزود: حاج قاسم برای خداوند کار می کرد و برای ایشان درجه و پست اهمیتی نداشت و نشستن کنار محرومان و مردم را برای خود بهشت می دانست.

طرح انتخاباتی مجلس شاید به ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ برسد
بخوانید

وی با بیان اینکه شهید حاج قاسم سلیمانی حضور در جبهه های جنگ، از بین بردن داعش و ترویست ها و بازگرداندن آرامش به زندگی مردم را از بهترین لحظات عمر خود می دانست تصریح کرد: ایشان فردی مبتکر، خلاق و با تدبیر بود و در هیچ بن بستی نمی ماند.

سردار رضایی خاطرنشان کرد: در شرایط سخت تروریست داعشی هیچ قدرت، کشور و ارتشی نتوانست جلوی داعش را بگیرد اما شهید حاج قاسم سلیمانی توانست آنها را سرکوب کند.

وی با بیان اینکه هیچ بن بستی نمی توانست در عملیات ها حاج قاسم را متوقف کند بیان داشت: ملت بزرگ ایران یک قهرمان عظیم را از دست دادند و خون ایشان تبدیل یک بعثت در جامعه ما شد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: جوانان امروز کشور باید این شخصیت بزرگوار را سرمشق و الگوی خود قرار دهند و ادامه دهند راه شهدا باشند.

منبع خبر

نظرات بسته شده است.