انهدام باند کلاهبرداری از خریداران خودرو

معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی پایتخت از انهدام باند هفت نفره که با افتتاح دفتر فروش اقساطی خودرو از خریداران کلاهبرداری کرده بودند، خبر داد.

به گزارش ایسنا سرهنگ کارآگاه جهانگیر تقی پور افزود: کارآگاهان اداره چهاردهم پلیس آگاهی پایتخت، در رصد اطلاعاتی متوجه فعالیت غیر مجاز شرکتی در سایت‌های آگهی اینترنتی شدند که فروش اقساطی خودرو را تبلیغ می کردند.

وی افزود: در تحقیقات محلی مشخص شد، شرکت موصوف واحدی را در یکی از برج های غرب تهران اجاره کرده و فاقد مجوزهای قانونی است.

معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی پایتخت با بیان اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری اعضای شرکت اخذ شد، اظهارکرد: ۲۱ دی ماه تیمی از کارآگاهان اداره چهاردهم به شرکت موصوف اعزام و در یک عملیات پلیسی موفق شدند مدیر عامل شرکت که خانم جوان ۳۰ ساله ای بود به همراه چهار تن از همدستانش بازداشت کنند.

تقی پور اضافه کرد: در تحقیق از متهمان دستگیر شده هویت دو تن از عوامل پشت پرده شناسایی و مشخص شد یکی از این عاملان، سابقه دار و پیش تر با همین عنوان مجرمانه دستگیر شده و مدتی قبل با ضمانت از زندان آزاد شده و پرونده او همچنان در حال رسیدگی است.

وی با اشاره به اینکه تا کنون ۱۹ تن از مال باختگان شناسایی شده اند، افزود: دستگیری دو متهم اصلی پرونده در دستور کار قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، تقی پور در پایان گفت: کارشناسان ارزش اموال کلاهبرداری شده را ۲۰ میلیارد ریال برآورد کرده اند.

آمار مصدومان امروز چهارشنبه سوری به ۹۰۰ نفر افزایش یافت
بخوانید

انتهاید پیام

منبع خبر

نظرات بسته شده است.