بازدید از ایستگاه های متروی تهران برای جانمایی اورژانس

مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از اقدامات انجام شده در خصوص شناسایی فضاهای مناسب جهت استقرار اورژانس در متروی تهران خبر داد.

به گزارش ایسنا، براساس برنامه ریزی های انجام شده بازدیدهای توسط نمایندگان شرکت بهره برداری متروی تهران و نمایندگان اورژانس تهران برای جا نمایی محل استقرار اورژانس در حال انجام است.
در ایستگاه های متروی تهران(صادقیه) و امام خمینی (ره) با توجه به تردد و حجم بالای مسافری، شرایط لازم همچون اتاق استراحت، اتاق تریاژ و محل مناسب جهت پارک خودروی آمبولانس مهیا بوده و در اختیار اورژانس تهران قرار داده شده و در ایستگاه هایمیدان آزادی، میدان صنعت، ارم سبز و علی آباد نیز با توجه به تردد و حجم مسافری و فراهم بودن شرایط لازم فضاهای مناسبی جهت استقرار موتور آمبولانس در اختیار اورژانس تهران قرار داده شده است.

همچنین از ایستگاه های متروی شهرری، شوش، دولت آباد، شهید نواب صفوی، بعثت، مولوی، ارم سبز، برج میلاد تهران و تهرانپارس نیز بازدید انجام شد، اما طبق گفته اورژانس به دلایلی همچون وجود پایگاه اورژانس در نزدیکی ایستگاه های مترو، مساحت کم فضای معرفی شده جهت استقرار پرسنل اورژانس، فاصله زیاد فضای معرفی شده تا سطح خیابان، عدم امکان تردد موتورآمبولانس در آزادراه و عدم فضای مناسب جهت پارک موتورآمبولانس و ماشین آمبولانس اورژانس این فضاها مورد تایید اورژانس تهران قرار نگرفت.

بر اساس گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، بازدیدهای مشترک برای جا نمایی اورژانس از سایر ایستگاه های متروی تهران ادامه دارد و در صورت فراهم بودن شرایط لازم فضاهای مناسب دیگری نیز از ایستگاه های مترو در اختیار اورژانس شهر تهران قرار خواهیم داد.

جهت‌گیری طرح جامع مدیریت پسماند حداقل‌سازی ورود زباله به آرادکوه است
بخوانید

انتهای پیام

نظرات بسته شده است.