بازسازی تصاویری از حرم امام رضا (ع) در دهه ۶۰

عکس تزیینی است

سریال «هشت آباد» سکانس‌هایی از حرم امام رضا(ع) در دهه شصت را جلوی دوربین می‌برد.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، سریال «هشت آباد» روزهای پایانی تصویربرداری را در مشهد مقدس می‌گذراند. قرار است دو روز آینده گروه سکانس‌هایی را در حرم امام رضا(ع) تصویربرداری کنند؛ تصاویری که مربوط به حرم رضوی در دهه شصت است.
تدوین این مجموعه تلویزیونی ۲۰ قسمتی تا ۶۰ درصد پیش رفته و تا چند روز آینده به پایان تصویربرداری خواهد رسید.
علی مسعودی، نویسنده و کارگردان با کمدی جدید خود به دنبال خاطره‌بازی با مخاطب در دوران دهه ۶۰ و به نوعی خاطرات خودش در کوچه پس کوچه‌های مشهد مقدس است.
بازیگرانی چون رابعه اسکویی، جواد خواجوی، شهرام قائدی، جمشید حسینی، محمد اسلامی، سینا رازقی، ماهان عبدی،‌ حمیدرضا شجره و برخی از بازیگران بومی در این سریال حضور دارند. به تازگی یوسف تیموری هم به گروه اضافه شده است.
قصه در سال ۱۳۶۶ می‌گذرد و فضای روزهای پایانی اسفندماه را به تصویر می‌کشد. روابط انسانی در آن به نمایش درمی‌آیند؛ در زمانی که همسایه‌ها با هم خوب و صمیمی بوده‌اند و به هم اطمینان داشته‌اند. به تعبیر دست‌اندرکاران این مجموعه تلویزیونی، «هشت آباد» زمانه‌ای را روایت می‌کند که مردم با وجود شرایط سخت جنگی چگونه زندگی می‌کردند. کاری که در عینِ طنز و سرگرمی، قرار است به سنت‌ها و آداب ایرانی در مشهد بپردازد.

انتهای پیام

منبع خبر

عباس عبدی: نظارت بر فضای مجازی ارتباطی به صداوسیما ندارد
بخوانید

نظرات بسته شده است.