برتری مدعیان در لیگ برتر بسکتبال؛ شهرداری گرگان بدون باخت می‌تازد

برتری مدعیان در لیگ برتر بسکتبال؛ شهرداری گرگان بدون باخت می‌تازد

تیم‌های شهرداری گرگان و آویژه صنعت مشهد در هفته هفتم لیگ برتر بسکتبال مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند.

خبرورزشی/ بسکتبال؛ تیم شهرداری گرگان با پیروزی ۸۷ بر ۷۸ مقابل نفت آبادان در هفته هفتم لیگ برتر بسکتبال، روند شکست ناپذیری خود را حفظ کرد.

شهرداری گرگان بازی را بهتر شروع کرد و ۱۵ بر ۸ از تیم نفت پیش بود، اما نفتی‌ها با پرتاب‌های ۳ امتیازی موفق خود، جریان بازی را در دست گرفتند. گرگان در ادامه به بازی برگشت و ۲۵ بر ۱۹ برنده شد.

بازی در کوارتر دوم پایاپای بود و نتیجه آن ۲۱ بر ۱۸ به سود نفت ثبت شد تا دو تیم در امتیاز ۴۳ بر ۴۰ به نفع شهرداری در نیمه نخست به رختکن بروند.

آرن داوودی، گارد رأس باتجربه تیم نفت در اوایل کوارتر سوم با انجام خطای پنجم، مجبور به ترک زمین شد. چهار فوله بودن رسول مظفری هم دست حماد سامری، سرمربی تیم نفت را تا حدودی بسته بود. با این حال، نتیجه این کوارتر ۲۰ بر ۱۹ به سود شاگردان مهران شاهین‌طبع در تیم شهرداری بود.

در کوارتر چهارم نفت حریف شهرداری گرگان نشد و بازی خوب محمد جمشیدی، ملی‌پوش نماینده گرگان نتیجه را ۲۵ بر ۱۸ به سود این تیم و در مجموع، ۸۷ بر ۷۸ به سود شهرداری گرگان رقم زد.

در ادامه دیدارهای هفته هفتم، دو تیم مشهدی پدافند هوایی و آویژه صنعت پارسا در مشهد به مصاف هم رفتند که آویژه صنعت ۹۵ بر ۷۸ برنده شد.

آخرین رنکینگ جهانی تیم ملی بسکتبال ایران
بخوانید

منبع خبر

نظرات بسته شده است.