بررسی آخرین وضعیت علی انصاریان در «طبیب»

برنامه «طبیب» در ارتباطی تلفنی با دکتر هاشمیان، آخرین وضعیت علی انصاریان را پیگیری خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، «طبیب» که هر روز پذیرای یک پزشک و تخصص ویژه است و یک موضوع پزشکی خاص را بررسی می‌کند، امروز (شنبه ۱۱ بهمن‌ماه) میزبان فوق تخصص ارتوپدی است و موضوع درمان درد های زانو و شانه را بررسی خواهد کرد. این برنامه در بخش دوم پذیرای متخصص طب ایرانی است و به موضوع تشخیص مزاج ها خواهد پرداخت و همچنین در ارتباطی تلفنی با دکتر هاشمیان، آخرین وضعیت علی انصاریان را پیگیری خواهد کرد.

برنامه «طبیب» فردا ( یکشنبه‌ ۱۲ بهمن) نیز میزبان متخصص و جراح گوش و حلق و بیبنی بوده و موضوع سنگین شدن گوش را بررسی خواهد کرد و دقایقی نیز متخصص غدد و متابولیسم با موضوع کرونا و دیابت به مهمانی طبیب خواهد آمد.

همچنین در روز (دوشنبه ۱۳ بهمن‌ماه) دکتر جانبابایی معاون درماون وزارت بهداشت با مرور آخرین تحولات مربوط به کرونا و پزشک فوق تخصص بیماری های عفونی با موضوع واکسن کرونا مهمان آنتن شبکه سه در برنامه «طبیب» خواهند بود.

«طبیب» همچنین در روز (سه شنبه ۱۴ بهمن) پذیرای متخصص و جراح ارتوپد با موضوع جراحی دست و پزشک فیزیوتراپی با موضوع بهبود تنفس بیماران کرونایی خواهد بود.

برنامه تلویزیونی «طبیب» در روز (چهارشنبه ۱۵ بهمن‌ماه) میزبان متخصص جراحی عمومی با موضوع پیشگیری از بیماریهای فتق و همچنین دکتر یارقلی کارشناس طب ایرانی با موضوع پرسش و پاسخ مخاطبان است.

معرفی دمنوش‌ها و غذاهای ارزان و پرخاصیت، آیتم ورزش در خانه، گزارش از سخنگوی وزارت بهداشت در ارتباط با مسایل روز پزشکی و نگاهی آماری به وضعیت کرونا در کشور از دیگر بخش های هر قسمت «طبیب» است.

بیش از ۶ میلیون نفر در ایران با پلتفرم رایانه، بازی می‌کنند
بخوانید

این برنامه گفتگو محور با اجرای پیمان طالبی ‌و تهیه کنندگی علی زاهدی با هدف اطلاع‌رسانی و پیشگیری در حوزه سلامت و درمان هر روز میزبان متخصصان رشته‌های مختلف پزشکی است.

«طبیب» هر روز از شنبه تا چهارشنبه حوالی ساعت ۱۱ صبح به مدت ۶۰ دقیقه به صورت زنده از آنتن شبکه سه پخش می‌شود.

انتهای پیام

منبع خبر

نظرات بسته شده است.