برندگان پویش «چله گفتمان سازی مکتب قرآنی شهید سلیمانی» معرفی شدند

برندگان پویش «چله گفتمان سازی مکتب قرآنی شهید سلیمانی» معرفی شدند

به گزارش روز چهارشنبه گروه فرهنگی ایرنا از سازمان دارالقرآن الکریم، با توجه به تشکیل ستاد بزرگداشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در سازمان تبلیغات اسلامی و تعیین سازمان دارالقرآن الکریم به ‌عنوان کارگروه قرآنی این ستاد، سه عنوان ویژه‌برنامه به همین مناسبت از سوی این کارگروه در دستور کار قرار گرفته و اجرا شد.
عناوین برنامه‌های مذکور شامل چله گفتمان‌سازی مکتب قرآنی حاج قاسم سلیمانی در فضای مجازی، مسابقه کتابخوانی با مشارکت استان‌ها در دو مرحله و پویش هزاران ختم قرآن کریم بود که از ۱۳ آبان مصادف با روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز مبارزه با استکبار جهانی تا ۱۳ دی ماه روز شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.
در پویش ملی چله گفتمان سازی مکتب قرآنی حاج قاسم سلیمانی که با استقبال گسترده علاقمندان به قرآن کریم و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی روبرو شد، در قالب چند برنامه تبلیغی ترویجی از جمله دل نوشته به سردار سلیمانی، مسابقه قرائت ترتیل آیه ۱۹ سوره حدید ویژه فرزندان زیر ۲۰ سال ذکور، مسابقه خون آورد شهید سلیمانی در وحدت ایرانیان (توصیف در یک جمله) و همچنین ارسال مقالات با موضوع دشمن شناسی به صورت مجازی برگزار شد، فایل های ارسالی توسط شرکت کنندگان در بازه زمانی یادشده دریافت و مورد بررسی قرار گرفت.

اسامی منتخبین مسابقات برگزار شده در پویش چله گفتمان سازی شهید سردار سلیمانی در مسابقه قرائت ترتیل آیه ۱۹ سوره حدید شامل امیدرضا پرنلو، حمید رضا ملازاده و مهدی اکبری می باشد و برندگان مسابقه خون آورد شهید سلیمانی در وحدت ایرانیان را فاطمه صداقت زاده، سمیه فولادی و مجید اوسطی آشتیانی تشکیل می دهد. در مسابقه دل نوشته به سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نیز آسیه ثانوی، خدیجه پشام و فاطمه رستمی انتخاب شدند.

آگاه و گفتمان سازی؛ راهکار معرفی اسلام واقعی به جهان است
بخوانید

در مسابقه کتابخوانی با عنوان جهاد و شهادت که به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و به مدت ۲ ماه در کانال اطلاع رسانی سازمان دارالقرآن الکریم برگزار شد به ۶۰ نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه هدایایی تعلق گرفت.

منبع خبر

نظرات بسته شده است.