برگزاری اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی در «شاد» از دهه فجر تا نیمه فروردین

برگزاری اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی در «شاد» از دهه فجر تا نیمه فروردین

اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی در بستر فضای مجازی برای حداقل ۴ میلیون دانش‌آموز در شاد برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، برگزاری اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی در بستر فضای مجازی از دهه فجر تا نیمه فروردین در بستر سامانه شاد برای حداقل ۴میلیون دانش‌آموز با کمک آموزش‌وپرورش، اداره فعالیت‌های اردویی، بسیج دانش‌آموزی و بسیج فرهنگیان خواهد بود.

در راستای فعالیت برگزاری اردوهای راهیان نور، از سوی معاونت پرورشی و فرهنگی، دستورالعمل اجرایی اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی در بستر فضای مجازی در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ به ادارات کل استان ابلاغ‌شده است.

در بندهایی از این دستورالعمل، به تولید محتوای الکترونیکی و بارگذاری آن‌ها در کانال‌های شبکه شاد استانی و کشوری در زمینه اجرای اردوهای راهیان نور در بستر فضای مجازی اشاره شده است.

همچنین در این دستورالعمل ذکر شده است حضور تمامی دانش‌آموزان و اولیای آنان در اردوهای راهیان نور در بستر فضای مجازی اختیاری و رایگان است و برای شرکت‌کنندگان در این اردوها، گواهی اتمام اردو صادر می‌شود.

اردوهای راهیان نور به‌عنوان نماد مشارکت و همراهی وزارت آموزش‌وپرورش و سازمان بسیج مستضعفین از جایگاه و اهمیت والایی در تبیین مبانی نظام مقدس جمهوری اسلامی و همدل‌سازی نسل‌های سوم انقلاب با مفاخر و بزرگان نظام مقدس جمهوری اسلامی دارد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، با توجه به اثربخشی این اردوها در شکل‌گیری هویت تربیتی دانش‌آموزان و همچنین لبیک به مطالبات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در «بازگویی گنجینه دفاع مقدس»از سال ۱۳۸۷ مدیریت راهبری اردوهای راهیان نور در مجموعه معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش‌وپرورش آغاز و با همراهی ستودنی برادران عزیز در قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج تداوم داشته است.

شناسایی ۴۴۹ منطقه نیازمند بهبود شاخص‌های عدالت آموزشی در کشور
بخوانید

انتهای پیام

منبع خبر

نظرات بسته شده است.