بستری ۶ بیمار جدید حاد تنفسی در منطقه کاشان/فوت ۲ نفر

بستری ۶ بیمار جدید حاد تنفسی در منطقه کاشان/فوت ۲ نفر

کاشان – رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری شش بیمار جدید حاد تنفسی در منطقه کاشان طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

سیدعلیرضا مروجی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، با اشاره به مراجعه ۱۲۳ هزار و ۵۴۶ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل از ابتدای شیوع کرونا تاکنون اظهار داشت: هشت هزار و ۲۶۳ بیمار حاد تنفسی نیز تاکنون از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به بستری ۶ بیمار جدید حاد تنفسی در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته ادامه داد: پنج نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان و یک بیمار نیز در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه حداقل سن بستری شدگان در شبانه روز گذشته ۳۲ و حداکثر سن آنها ۹۲ سال بوده است، ابراز داشت: پنج نفر از این افراد اهل شهرستان کاشان و یک نفر اهل شهرستان آران و بیدگل بوده‌اند.

۵۳ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند

وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۵۳ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند، تصریح کرد: ۳۸ مورد از این تعداد در بیمارستان‌های کاشان و ۱۵ نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

مروجی از بستری ۱۷ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان خبر داد و بیان داشت: ۱۲ نفر از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های کاشان و پنج نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

افزایش شمار مبتلایان به کرونا در استان ایلام به ۳۶۰۳۵ نفر
بخوانید

وی بیان داشت: متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته دو بیمار مبتلا به کرونا شامل یک زن ۷۳ ساله و یک مرد ۷۸ ساله جان خود را از دست دادند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ثبت ۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: با احتساب آمار جدید تعداد کل افراد مبتلا به این بیماری در منطقه کاشان با تست PCR مثبت از ابتدای شیوع تاکنون به ۱۳ هزار و ۳۶۳ مورد افزایش یافت.

منبع خبر

نظرات بسته شده است.