بغض میلیچ شکست: دوران سختی را سپری کردیم

بغض میلیچ شکست: دوران سختی را سپری کردیم

مربی صربستانی ذوب‌آهن اصفهان برد تیمش برابر نساجی مازندران که نخستین پیروزی این تیم در ۱۳ هفته گذشته رقابت‌های لیگ برتر بود را ناشی از تلاش بازیکنانش در داخل زمین حریف دانست.

خبرورزشی/ لیگ برتر ایران؛ میلیچ چرچیچ، پس از برد ذوب آهن برابر نساجی مازندران در قائمشهر گفت: تیم ما در این دیدار بازی خوبی را در برابر تیم نساجی مازندران یکی از تیم های خوب شهرستانی انجام داد و توانستیم با وجود ۱۰ نفره شدن این دیدار سخت را برنده از زمین خارج شویم.

وی اضافه کرد: به صورت تیم ما روزهای سختی را در لیگ برتر پشت سر گذاشت و در آخر با صبر و حوصله و حمایت هواداران و تلاش بازیکنان توانستیم با کسب نخستین پیروزی در لیگ برتر از فشارها خارج شویم و امیدواریم که این روند را برای بازی های آینده نیز ادامه بدهیم. به نظرم تیم ما با این پیروزی و کسب سه امتیاز خارج از خانه به نوعی احیاء شد و از این پس در برابر تمام تیم ها حرف های زیادی برای گفتن دارد. فرصت زمانی زیادی برای جبران شکست های گذشته داریم و با این پیروزی تا حدودی از خط قرمز سقوط نیز خارج شدیم. ما در فصل جاری رقابت های لیگ برتر با اشتباهات داوری نیز ضربه زیادی خوردیم و از این بابت نیز دوران سختی را سپری کردیم.

مقاله اصلی

ادعای عجیب عزیزی خادم؛ از بحرین که برگشتم به طور مفصل درباره تیم ملی با مردم صحبت می کنم!
بخوانید

نظرات بسته شده است.