تجلیل از مادران شهدا در قرچک

ایسنا/تهران به مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین که به نام روز تکریم مادران و همسران شهدا نامگذاری شده عصر چهارشنبه ۸ بهمن ماه از چند تن مادر شهید مدافع حرم شهرستان قرچک تجلیل شدند.

حجت الاسلام و المسلمین سیدمحسن محمودی در دیدار با خانواده معظم شهدا بیان کرد: مادران شهدا شیر زنانی در تاریخ انقلاب هستند که برای دفاع از حریم میهن اسلامی‌مان ایران، فرزندان خود را راهی جبهه‌های جنگ کردند تا در برابر دشمن متجاوز ایستادگی کنند تا نگذارند ذره‌ای از خاک وطنمان به دست دشمن بیافتد.

وی ادامه داد: مادران شهدا شاهدانی بی‌ادعا و گنجینه‌های تاریخی هستند که با خدا معامله کردند و فرزندانشان را در راه حق و حقیقت راهی جبهه‌های نبرد با کفر کردند و با تقدیم عزیزان خود از حضرت ام‌البنین‌ (س) الگو گرفتند.

مدیرکل شورای هماهنگی تبلیغات اسلاستان تهران، حضرت ام‌البنین(س) را الگوی مادران شهدا در صبر و ولایت‌مداری دانست و تصریح کرد: مادران و همسران شهدا با تأسی از این بانوی بزرگ اسلام فرزندان خود را انقلابی و ولایت‌مدار تربیت کرده و مشوق آنان در پاسداری از میهن اسلامی و ارزش‌های والا شدند، فرزندانی که برای حفظ اسلام و نظام اسلامی جانشان را تقدیم کردند.

انتهای پیام

منبع خبر

تمدید مهلت ارسال اثر به جشنواره عکس «آیات»
بخوانید

نظرات بسته شده است.