ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل ماشین سازی

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل ماشین سازی

سرخپوشان در دیدار امروز در غیاب یکی از مدافعان میانی خود به میدان خواهند رفت.

خبرورزشی/ لیگ برتر ایران؛ تیم فوتبال پرسپولیس در هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ برتر باید در تهران از ماشین سازی تبریز میزبانی خواهد کرد.

سرخپوشان در حالی در این مسابقه حضور خواهند داشت که هفته گذشته و در غیاب دو مدافع میانی خود با ترکیبی متفاوت به مصاف آلومینیوم اراک رفتند و با نتیجه دو بر یک شکست خوردند و حالا به نظر می‌رسد گل‌محمدی قصد دارد تغییراتی در ترکیب اصلی تیمش ایجاد کند.

در دروازه سرخپوشان مثل همیشه حامد لک حضور دارد و پیراهن شماره یک را خواهد پوشید. او با توجه به غیبت رادوشوویچ در اردو جانشین مطمئنی هم روی نیمکت ندارد. در خط دفاع سعید آقایی مثل همیشه در سمت چپ به میدان خواهد رفت ولی عدم حضور کنعانی‌زادگان باعث شده چینش سایر نفرات خط دفاع دستخوش تغییر شود. جلال حسینی با تلاش کادر پزشکی به این بازی رسید و در مرکز خط دفاع به مدان خواهد رفت ولی زوج او را کمال کامیابی‌نیا، هافبک دفاعی تیم با انتقال به یک خط عقب تر بازی خواهد کرد. مهدی شیری که هفته گذشته دفاع میانی پرسپولیس بود به پست تخصصی خودش یعنی دفاع راست بر می‌گردد. در خط هافبک هم شاهد تغییراتی هستیم. با توجه به انتقال کمال به خط دفاع، نوراللهی که چند هفته به عنوان مهاجم سایه در ترکیب سرخپوشان حاضر می‌شد به پست اصلی خود یعنی هافبک دفاعی بر می‌گردد و زوج میلاد سرلک خواهد شد. احسان پهلوان هافبک هجومی متمایل به سمت چپ خواهد بود و با توجه به حضور شیری در پست دفاع راست، سیامک نعمتی هم به عنوان هافبک هجومی در سمت دیگر میدان بازی خواهد کرد. در نهایت مثل همیشه وحید امیری و مهدی عبدی دو مهاجم پرسپولیس خواهند بود.

پاسخ مثبت یک میهمان جنجالی به محمدحسین میثاقی
بخوانید

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل ماشین سازی:

حامد لک، سعید آقایی، سیدجلال حسینی، کمال کامیابی‌نیا، مهدی شیری، احمد نوراللهی، میلاد سرلک، احسان پهلوان، سیامک نعمتی، مهدی عبدی، وحید امیری

مقاله اصلی

نظرات بسته شده است.