تماس ۲ تیم پولدار شهرستانی با مدافع مغضوب یحیی گل‌محمدی

تماس ۲ تیم پولدار شهرستانی با مدافع مغضوب یحیی گل‌محمدی

مهدی شیری تا پایان لیگ بیستم با پرسپولیس قرارداد دارد اما ممکن است در نقل‌وانتقالات زمستانی از این تیم جدا شود.

خبرورزشی/ لیگ برتر ایران؛ مدافع راست مغضوب پرسپولیس به تازگی با پیشنهادات خوب و وسوسه‌انگیزی از سوی دو تیم متمول شهرستانی مواجه شده و این احتمال وجود دارد به آن پاسخ مثبت بدهد. شیری در فینال لیگ قهرمانان آسیا توپ را در محوطه جریمه خودی لمس کرد تا یک پنالتی مفت و مجانی به تیم اولسان کره‌جنوبی هدیه دهد. پس از آن بازی این بازیکن بااخلاق به شدت مورد حمله هواداران احساسی پرسپولیس قرار گرفت و حتی با شوخی‌های تمسخرآمیز طرفداران رقیب در ایران مواجه شد.

پرسپولیس بعد از اینکه برای دومین‌بار قهرمانی آسیا را از دست داد پس از بازگشت به ایران آماده ادامه رقابت‌های لیگ شد و در اولین گام در قائمشهر به مصاف نساجی رفت تا بازی معوقه هفته ششم خود را برگزار کند؛ مسابقه‌ای که در آن شاگردان گل‌محمدی روی غفلت و یک ارسال توسط حسن نجفی و ضربه سر مجتبی بیژن نیمه اول را بازنده به رختکن رفتند. با آغاز نیمه دوم، یحیی گل‌محمدی دست به تغییراتی زد که یکی از آنها تعویض مهدی شیری و حضور این بازیکن در سمت راست دفاعی بود. بازیکنی که بعد از فینال آسیا بابت آن خطای پنالتی، فشار زیادی را طی این مدت تحمل کرده و روزهای سختی را پشت‌ سر گذاشت. نکته جالب اما در به گل رسیدن پرسپولیس، تغییری بود که گل‌محمدی در منطقه راست خط دفاعی خود داد و به نتیجه نیز رسید. سرمربی پرسپولیس که در این نیمه مهدی شیری را به زمین فرستاد تا به جای سیامک نعمتی در سمت راست قرار گیرد و فرصت تهاجمی بیشتری نصیب نعمتی شود، در نهایت به هدف خود برای دستیابی به گل تساوی رسید.

خدیرا به بوندس‌لیگا بازگشت
بخوانید

با این وجود یک اشتباه مرگبار که با رشادت حامد لک و سیدجلال حسینی در بازی با نساجی مازندران ختم به خیر شد، مهدی شیری را از مدار ذهنی و تاکتیکی یحیی گل‌محمدی خارج کرد. شیری که در زمین آب‌گرفته وطنی قائمشهر می‌خواست پاس به عقب بدهد با گیر کردن توپ یک موقعیت تک‌به‌تک به حسین زامهران مهاجم نساجی تقدیم کرد ولی همان‌طور که اشاره شد این موقعیت مسلم گلزنی با همکاری حامد لک و سیدجلال حسینی دفع شد. از آن بازی به بعد دیگر گل‌محمدی تصمیم خودش را برای کنار گذاشتن شیری گرفت و از نعمتی در سمت راست خط دفاعی استفاده کرد. تصمیمی که گرچه تغییرات عجیبی در ترکیب اصلی پرسپولیس به وجود آورد اما مورد رضایت یحیی گل‌محمدی است. در همین راستا خبردار شدیم مهدی شیری می‌خواهد فیکس بازی کند و درصورت ادامه همین روند قصد جدایی دارد. او چندی پیش توسط دراگان اسکوچیچ به تیم ملی دعوت شد و خوب می‌داند در صورت نیمکت‌نشینی محض در پرسپولیس، پیراهن تیم ملی را نیز از دست خواهد داد. بنابراین تصمیم گرفته بعد از بازی هفته پانزدهم لیگ بیستم با مسئولان و مدیران تیمش جلسه‌ای برگزار کرده و در این خصوص به گفت‌وگو بنشیند.

منبع خبر

نظرات بسته شده است.