تولید ۸ کلیپ خاطره گویی رزمندگان کهگیلویه و بویراحمد در حوزه هنری

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مسئول دفترفرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: به همت دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری ۸کلیپ خاطره گویی از رزمندگان استان در دوران دفاع مقدس تولید و منتشر شد.

شهربانو پاک نژاد افزود:این کلیپ هاباهدف تبیین نقش رزمندگان هم استانی دردوران دفاع مقدس ومعرفی دلیرمردی های آنان به نسل جوان امروزی تولید و منتشر شده است.

وی اظهارکرد: این کلیپ ها با روایتگری فتاح محمدی،سید مهدی راستین، برزو ویسی پور ویعقوب یوسفی از جانبازان، آزادگان و ایثارگران دوران دفاع مقدس با موضوع های رمضان در اسارت، آزاد سازی خرمشهر وآزاد انجام شده اند.

مسئول دفترفرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: با توجه به شرایط امروزی جامعه و استقبال عموم از فضای مجازی چنین کلیپ‌هایی در فضای مجازی می تواند نقش مؤثری در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت داشته باشد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد، پاک نژاد بیان کرد:گردآوری و چاپ خاطرات شهداء، رزمندگان، ایثارگران و آزادگان، از مهمترین رسالت‌های دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری می باشد و تاکنون موفق به تولید آثار ارزشمندی در این زمینه شده است.

انتهای پیام

منبع خبر

پایان خردادماه ۱۴۰۰ آخرین فرصت برای ارسال آثار «جایزه شهید حاج حسین همدانی»
بخوانید

نظرات بسته شده است.