تولید ۸ کلیپ خاطره گویی رزمندگان کهگیلویه و بویراحمد در حوزه هنری

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مسئول دفترفرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: به همت دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری ۸کلیپ خاطره گویی از رزمندگان استان در دوران دفاع مقدس تولید و منتشر شد.

شهربانو پاک نژاد افزود:این کلیپ هاباهدف تبیین نقش رزمندگان هم استانی دردوران دفاع مقدس ومعرفی دلیرمردی های آنان به نسل جوان امروزی تولید و منتشر شده است.

وی اظهارکرد: این کلیپ ها با روایتگری فتاح محمدی،سید مهدی راستین، برزو ویسی پور ویعقوب یوسفی از جانبازان، آزادگان و ایثارگران دوران دفاع مقدس با موضوع های رمضان در اسارت، آزاد سازی خرمشهر وآزاد انجام شده اند.

مسئول دفترفرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: با توجه به شرایط امروزی جامعه و استقبال عموم از فضای مجازی چنین کلیپ‌هایی در فضای مجازی می تواند نقش مؤثری در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت داشته باشد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد، پاک نژاد بیان کرد:گردآوری و چاپ خاطرات شهداء، رزمندگان، ایثارگران و آزادگان، از مهمترین رسالت‌های دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری می باشد و تاکنون موفق به تولید آثار ارزشمندی در این زمینه شده است.

انتهای پیام

منبع خبر

درگذشت والدین چند شهید دفاع مقدس
بخوانید

نظرات بسته شده است.