جذب ۲۰۰۰ نفر داوطلب جدید به خانه های دوام و ایمنی در سال جاری

معاون آموزش و مشارکت‌های مردمی مدیریت بحران شهر تهران از جذب ۲۰۰۰ نفر داوطلب جدید در سال جاری برای خانه‌های دوام و ایمنی خبر داد و گفت: مهم‌ترین برنامه ما تا پایان سال جاری اتمام آموزش این داوطلبان است.

به گزارش ایسنا، حیدر کلهری از جذب ۲۰۰۰ نفر داوطلب جدید به خانه‌های دوام و ایمنی در سال جاری خبر داد و گفت: طی ۱۰ سال گذشته درمجموع ۱۷ هزار نفر آموزش توسط معاونت آموزش و مشارکت‌های مردمی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران انجام‌شده. بر این اساس تمرکز و برنامه اصلی این معاونت در سال جاری تبلیغ برای جذب داوطلبان جدید بوده است که تاکنون موفق به جذب ۲۰۰۰ داوطلب جدید شده‌ایم.

وی با اشاره به این‌که مهم‌ترین برنامه ما تا پایان سال جاری اتمام آموزش این داوطلبان است، افزود: هر یک از مناطق با دارا بودن صفحه مجازی اختصاصی نیز به ارائه آموزش در این فضا و انتشار گزارش کار می‌پردازند.

معاون آموزش و مشارکت‌های مردمی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با اشاره به اینکه مهم‌ترین محصول سازمان مدیریت بحران شهر تهران در سال جاری راه‌اندازی «سامانه TMLMS» است، اظهار کرد: این سامانه بستری برای آموزش‌های مجازی است که با توجه به شرایط حال حاضر شیوع ویروس کرونا در جهان، فضای خوبی برای ادامه آموزش به داوطلبان خانه‌های دوام و ایمنی ایجاد کرده است.

کلهری بابیان اینکه به دلیل شیوع کرونا امکان آموزش‌های حضوری و برگزاری همایش و گردهمایی عملا میسر نیست، گفت: از سوی دیگر بخش بزرگی از برنامه‌های داوطلبان به سمت تولید و توزیع ماسک صورت و نیز ضدعفونی کردن معابر عمومی متمرکزشده است. با این‌ وجود ۶۰ درصد از برنامه‌های در نظر گرفته‌شده برای سال جاری تاکنون اجرایی شده است.

افزایش مصدومان حوادث ترافیکی از ابتدای طرح نوروزی ۱۴۰۰ تاکنون
بخوانید

وی در پایان ادامه داد: برای سال آتی با توجه به شرایط کرونا دو برنامه شامل پلن A و پلن B طراحی کرده‌ایم درصورتی‌که شرایط کرونا به روال فعلی ادامه یابد امکان تکرار برنامه‌ها به روال سال جاری وجود دارد، در غیر این صورت جهت برگزاری همایش، گردهمایی‌های محلی و منطقه‌ای برای اعضای خانه دوام، برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام می‌دهیم.

انتهای پیام

منبع خبر

نظرات بسته شده است.