جواد نکونام: نقش کوچکی در فولاد دارم

جواد نکونام: نقش کوچکی در فولاد دارم

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان می‌گوید مهم‌ترین مسئله در دیدار برابر ماشین سازی این است که بازیکنان تیمش تمرکز داشته باشند و کار خودشان را انجام دهند.

خبرورزشی/ لیگ برتر ایران؛ جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در نشست خبری پیش از دیدار برابر ماشین سازی در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر اینطور حرف‌هایش را آغاز کرد: با توجه به شرایطی که دو تیم در جدول دارند، بازی مهمی برای هر دو تیم است. تیم ماشین سازی تیم خوبی است و شرایط خوبی دارد. مربی این تیم با توجه به شناختی که از نفراتش پیدا کرده، الان آشنایی خوبی پیدا کرده است. بازی های این تیم را دیده‌ایم و به نظرم با توجه به نفراتی که دارد و عملکردی که داشته، جایش اینجای جدول نیست. نتایج این تیم را مقابل تیم‌هایی نظیر سپاهان، گل‌گهر، استقلال و … می‌بینیم که تیم باکیفیتی هستند ولی شرایط جدول به گونه‌ای دیگر است.

او سپس در مورد سومین حضور متوالی (فولاد در دو هفته پیشین با سپاهان و پرسپولیس در آزادی و نقش جهان بازی کرده است) در خانه حریفان توضیح داد: ما می‌دانیم بازی سختی داریم. مخصوصا اینکه در خانه حریف بازی می‌کنیم. سومین بازی‌ای است که پشت سر هم بیرون از خانه بازی می‌کنیم. تمام بازی‌ها با تیم‌های مدعی را خارج از خانه بازی کرده‌ایم به جز یک بازی. شرایط در نیم فصل اول سخت بوده و قطعا در نیم‌فصل دوم می‌توانیم شرایط را بهتر کنیم.

سرمربی جوان تیم فوتبال فولاد خوزستان با اشاره به حساسیت بازی بیان کرد: چیزی که برای ما مهم است اینکه تمرکز داشته باشیم. خوب بازی کنیم و نتیجه بگیریم تا بتوانیم نیم فصل را خوب تمام کنیم و آماده بشویم برای نیم فصل دوم. در نیم فصل دوم با مدعیان در خانه بازی داریم و شرایط بهتری پیدا خواهیم کرد.

شرط سنگین قلعه‌نویی برای پرسپولیس و پاسخ منفی به استقلال
بخوانید

بخش پایانی حرف‌های نکونام هم اینطور مطرح شد: خوشحالم از اینکه تیمی خوب و مستحکم داریم و همه تیم ما را با توجه به عملکردی که طی دو سال اخیر داشته‌ایم، قابل احترام می‌دانند و این هم نتیجه تلاش و زحمت همه افراد مجموعه و شرکت فولاد است. من هم نقش کوچکی در تیم داشته‌ام. امیدوارم فردا نمایش خوبی داشته باشیم و برخلاف دیدار برابر پرسپولیس که شایسته پیروزی بودیم ولی موفق به این کار نشدیم، برنده بازی باشیم.

منبع خبر

نظرات بسته شده است.