حرف آخر| حواس یحیی گل‌محمدی به هیئت ‌مدیره بود

حرف آخر| حواس یحیی گل‌محمدی به هیئت ‌مدیره بود

مقصر اول اولین باخت پرسپولیس در لیگ بیستم شخص یحیی گل‌محمدی بود. آن‌قدر که او به رفتن رسول‌پناه فکر می‌کرد اگر به دفاع وسط‌های تیمش فکر می‌کرد، حداقل بازی را نمی‌باخت.

خبرورزشی/ فرهاد اشراقی؛ یحیی گل‌محمدی در یک خودکشی آشکار مدافع کوتاه قامتی را در دفاع وسط بازی داد و حتماً باید ۲ گل می‌خورد تا متوجه شود چه اشتباه بزرگی انجام داده است. بامزه اینجاست که یحیی خودش مدافع وسط بود و اتفاقاً مدافع خوبی هم بود اما نمی‌دانیم چطور شد که مهدی شیری را برای دفاع وسط انتخاب کرد؟! این‌طور وقت‌ها البته نیازی نیست که ما عکس با شورت ورزشی داشته باشیم تا مربی تیم بزرگی را نقد کنیم چون همه ایران می‌دانستند که انتخاب شیری همان‌طور که برای فینال آسیا غلط بود، برای دفاع وسط هم غلط بود. خود یحیی هم بعد از گل دوم آلومینیوم با همه مردم هم‌عقیده شد و شیری را دوباره به دفاع راست برد. (البته روی گل‌های آلومینیوم همه عناصر دفاعی پرسپولیس مقصر بودند نه فقط شیری).

واقعیت این است که قبل از بازی با آلومینیوم حواس گل‌محمدی به هیئت ‌مدیره و رفتن رسول‌پناه و تبریک گفتن به رئیس جدید هیئت ‌مدیره بود که البته چوبش را هم خورد. او مثل دربی پارسال که کمال را بازی نداده و تیمش را با یک هافبک دفاعی ارنج کرده بود، خیلی دیر به اشتباه خود پی برد و همان وسط نیمه اول میلاد سرلک را یک خط عقب برد و شیری را به سمت راست فرستاد تا همه بپرسند خب چرا از اول این کار را نکردی؟!

استقلال از این سه بازیکن دو نفر را می‌خرد
بخوانید

تعویض‌های یحیی هم یکی از یکی بدتر بود. احسان پهلوان بیرون رفت تا عالیشاه بیاید که آماده نبود. بقیه هم که آمدند تا پرسپولیس فقط سانتر کند اما آلومینیوم جانانه دفاع کرد و البته یک گلر خوب هم داشت؛ گلری که پارسال با بدسلیقگی محض مجیدی و غلامپور «تماشاگر» گل خوردن‌های حسینی بود و حالا در اراک خودش را نشان می‌دهد.

مقصر اول اولین باخت پرسپولیس در لیگ بیستم شخص یحیی گل‌محمدی بود. آن‌قدر که او به رفتن رسول‌پناه فکر می‌کرد اگر به دفاع وسط‌های تیمش فکر می‌کرد، حداقل بازی را نمی‌باخت اما یحیی دیروز تنبیه شد تا شاید متوجه شود که در فصل نقل و انتقالات و بعد از رفتن شجاع باید «دفاع وسط» می‌خرید.

منبع خبر

نظرات بسته شده است.