حریق اتوبوس کرمان_اصفهان خسارت جانی نداشت

ایسنا/اصفهان مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به حادثه حریق اتوبوس مسافربری کرمان-اصفهان، گفت: خوشبختانه این حادثه خسارات جانی نداشت و ۱۸ مسافر آن، با اتوبوس جایگزین راهی مقصد شدند.

منصور شیشه فروش در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به وقوع حادثه حریق اتوبوس مسافربری کرمان-اصفهان، اظهار کرد: این حادثه صبح امروز(دوشنبه_۶ بهمن ماه) در محور نائین-اردکان اتفاق افتاد.

وی با اشاره به اینکه اتوبوس متعلق به شرکت مسافربری ترابر بیتا (تعاونی شماره ۱۵ کرمان) بوده است، گفت: این اتوبوس با ۱۸ نفر مسافر از کرمان به مقصد تهران در حال حرکت بوده که دچار حادثه حریق می شود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه خسارات جانی نداشت، افزود: مسافران این اتوبوس، با اتوبوس جایگزین به مقصد منتقل شدند.

وی همچنین از حادثه واژگونی تانکر حاوی بنزین در اتوبان آزادگان ساعت ۹ صبح امروز خبر داد و گفت: بلافاصله بعد از وقوع این حادثه، تیم های امداد و آتش نشانی جهت کنترل ایمنی و پیشگیری از حریق در محل اعزام شدند.

شیشه فروش خاطرنشان کرد: کنترل ترافیک با هدایت خودروها توسط پلیس به مسیر جایگزین و نیز جمع آوری بنزین های رها شده توسط عوامل شرکت نفت انجام شد.

انتهای پیام

منبع خبر

کشف ۹۶۴ هزارعدد کالای بهداشتی و دستگیری ۲۴ محتکر
بخوانید

نظرات بسته شده است.