حضور پلیس در دیدار مردمی نماینده کهگیلویه برای جلوگیری از تجمع بود

حضور پلیس در دیدار مردمی نماینده کهگیلویه برای جلوگیری از تجمع بود

سرهنگ جهان دیماز روز چهارشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا درباره فیلم منتشر شده در فضای مجازی درباره برخورد نیروی انتظامی با مردم در برنامه حضور نماینده کهگیلویه در بخشداری دیشموک اظهار داشت: در این دیدار با توجه به تجمع بیش از حد و خطر ابتلای مردم به ویروس کرونا بین تجمع کنندگان درگیری به وجود آمد.

وی بیان کرد: ماموران نیروی انتظامی برای برقرای نظم و جلوگیری از تجمع افراد در شرایط کرونایی در سالن محل دیدار مردمی نماینده حضور یافتند.

دیماز درباره جزئیات این فیلم توضیح داد: وسیله مشاهده شده در فیلم هیچ شباهتی به باتوم پلیس ندارد و تنها یک تکه کارتن چند لایه بود که برای متفرق کردن مردم توسط پلیس استفاده شد.

دیماز افزود: پلیس در زمینه برگزاری این جلسه هیچ گونه مسئولیتی نداشته است و تنها برای جلوگیری از درگیری مردم در شرایط سخت کرونایی انجام وظیفه کرد.

روز سه شنبه هفتم بهمن بعد از جلسه شورای اداری در بخشداری دیشموک نماینده مردم برای دیدار مردمی در سالن کمیته امداد استقرار یافت.

در این دیدار که با تجمع بیش از حد مردم مواجه شد بین مراجعه کنندگان درگیری به وجود آمد که با مداخله پلیس پایان یافت.

بخش محروم دیشموک با ۲۱هزار نفر جمعیت یکی از بخش های چهارگانه کهگیلویه است که در ۷۵کیلومتری دهدشت مرکز این شهرستان قرار دارد.

منبع خبر

تجمع دوباره آموزش‌دهندگان نهضت سواد آموزی مقابل مجلس
بخوانید

نظرات بسته شده است.