حمید درخشان: استقلال نه اما پرسپولیس راحت صعود می‌کند

پیشکسوت پرسپولیس گفت: استقلال در این گروه کار بسیار دشواری دارد، اما امیدوارم با یک برنامه‌ریزی درست بتواند سربلند از این مرحله بیرون بیاید.

خبرورزشی/ لیگ قهرمانان آسیا؛ حمید درخشان در خصوص قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و شرایط گروه E که تیم پرسپولیس در آن قرار دارد به نکته‌های زیر اشاره کرد:

*خوشبختانه باتوجه به اینکه پرسپولیس در سید یک قرار داشت، می‌شد پیش بینی کرد که این تیم در گروه آسان‌تری نسبت به سایر تیم‌های ایرانی قرار بگیرد. به نظرم پرسپولیس برای صعود از این گروه مشکل خاصی ندارد و جدی‌ترین حریفش تیم الریان قطر است.

*الریان تیم خوبی است، اما پرسپولیس بسیار قدرتمندتر بوده و فکر نکنم مقابل این تیم قطری هم مشکلی داشته باشد. خلیل‌زاده هم بازیکن حرفه‌ای است و درحال حاضر در این تیم عضویت دارد و برایش در این مسابقات آرزوی موفقیت می‌کنم. معتقدم پرسپولیس برای اثبات چندباره قدرتش در آسیا باید از سد تمامی تیم‌ها بگذرد و توانایی این کار را هم دارد.

*به نظرم استقلال در این گروه کار بسیار دشواری دارد، اما امیدوارم با یک برنامه ریزی درست بتواند سربلند از این مرحله بیرون بیاید. تراکتور هم در گروه خوبی قرار دارد و این تیم درصورتی که کمی با دقت و باهوش عمل کند شانس صعود به دور حذفی را دارد، اما در گروه تیم فولاد تیم‌های قدرتمند النصر عربستان و السد قطر حضور دارند و کار جواد نکونام سخت است.

منبع خبر

پیشنهاد AFC به قطر و امارات برای میزبانی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱
بخوانید

نظرات بسته شده است.