حوزه مددکاری موتور محرکه بنیاد شهید و امور ایثارگران است

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه با بیان اینکه حوزه مددکاری موتور محرکه بنیاد شهید و امور ایثارگران است، گفت: هدف و اولویت اصلی ما کسب رضایت‌مندی جامعه ایثارگری است.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام‌ هادی عسگری در نشست حوزه مددکاری بنیاد کرمانشاه با قدردانی از تلاش‌های بخش مددکاری بنیاد، گفت: حوزه مددکاری موتور محرکه بنیاد و مهمترین بخشی است که به خوبی می‌تواند در تمامی فعالیت‌های بنیاد نقش داشته و بازده کاری تمام بخش‌های بنیاد را ارتقا بخشد.
وی با اشاره به اینکه مزیت ارزیابی در نشان دادن نقاط قوت و ضعف بخش‌های اداری بنیاد است، گفت: همکاران حوزه ستاد باید نقش نظارتی خود را در تمامی بخش‌ها به درستی انجام داده و در ارزیابی‌ها تلاش کنند تا ضمن شناسایی نقاط قوت و ضعف حوزه‌های اداری، کارکنان بنیاد را در انجام امور جاری خود هدایت و راهنمایی کنند.
مدیرکل بنیاد استان کرمانشاه افزود: هدف و اولویت اصلی ما کسب رضایت‌مندی جامعه ایثارگری است و این مهم در گرو تلاش همه جانبه همکاران در خدمت به این قشر عزیز و توجه خاص به دستورالعمل‌های اداری است.
وی با اشاره به این مطلب که برگزاری کارگاه‌های آموزشی نقش مؤثری را در ارتقای سطح دانش اداری خادمان شهدا ایفا می‌کند خواستار انتقال دانش و تجربیات به همکاران در زمینه گزارش نویسی، ایجاد بانک اطلاعاتی و مواردی از این قبیل شد.
حجت‌الاسلام عسگری توجه ویژه به طرح سپاس و فعالیت‌های معتمدان معین را از برنامه‌های مؤثر در تحرک بخشی به اقدامات حوزه مددکاری عنوان کرد.
انتهای پیام

منبع خبر

شهادت یک جانباز ۷۰ درصد دفاع مقدس
بخوانید

نظرات بسته شده است.