خاطره‌ای از خسرو شکیبایی درباره عکس انداختن با مردم

فریبا متخصص با انتقاد از اینکه هنوز هم بسیاری پروتکل های بهداشتی برای جلوگیری از شیوع کرونا را رعایت نمی‌کنند و از بازیگران درخواست عکس سلفی دارند، در عین حال خاطره‌ای از مرحوم خسرو شکیبایی درباره عکس گرفتن بازیگران با مردم را روایت کرد که البته به دوران قبل از کرونا مربوط می شد.

به گزارش ایسنا، این بازیگر از دوران قرنطینه به عنوان روزهایی یاد کرد که زمان فراغتی یافته برای کارهایی که همیشه دوست داشته انجام دهد و اظهار کرد: درد مشترکی که در اثر انتشار ویروس کرونا در سراسر جهان ایجاد شد، افراد را به هم نزدیک‌تر کرد.

متخصص با تاکید بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی برای ممانعت از شیوع ویروس کرونا، در این زمینه یادآور شد: چندی پیش در پروژه‌ای بودیم و متاسفانه افراد زیادی نزدیک شدند که با بازیگران عکس بگیرند. در این دوران همین عکس گرفتن و نزدیک شدن‌ها که البته از روی محبت مردم هم هست، متاسفانه می‌تواند باعث انتشار بیماری شود.

او که در برنامه «دست در دست» حاضر شده بود، درگذشت فوتبالیست باسابقه کشورمان، مهرداد میناوند را تسلیت گفت و برای علیرضا انصاریان سلامتی آرزو کرد.

این بازیگر در عین حال به خاطره ای مشترک با خسرو شکیبایی در دوران قبل از کرونا اشاره کرد و گفت: در پروژه‌ای با زنده‌یاد خسرو شکیبایی همکار بودم، پس از فیلمبرداری منتظر بودیم تا به خانه برویم و در این حین مردم می‌آمدند تا عکس بگیرند. هوا سرد بود، ما هم از ۵ صبح آفیش بودیم و شرایط ویژه‌ای بود. به مرحوم شکیبایی گفتم بیایید زودتر سوار سرویس شویم که اگر بخواهیم بمانیم تا دو ساعت دیگر هم باید بایستیم و عکس بندازیم.

اعلام جزییات مسابقه خوانندگی نوروز رادیو
بخوانید

زنده‌یاد شکیبایی با همان لحن شیرین‌شان گفتند: اگر هزار نفر هم بیایند ما باید بایستیم و با همه عکس بگیریم. عیبی ندارد بگذار شب بشود. آن زمان من سنم کم بود ولی از حرف خودم خجالت کشیدم. از آن روز همیشه می‌ایستم و عکس می‌گیرم و همیشه این صحبت آویزه گوشم است.

او در صحبت‌های خود همچنین به علاقه داشتن به شغل پرستاری اشاره کرد و گفت: این شغل را دوست دارم و به صورت کلی از انجام هر کاری که باعث شود حال اطرافیان و مردمم خوب شود استقبال می‌کنم.

او از ایفای نقش در «بخش ویژه» در نقش یک پرستار خبر داد و گفت: در سریال «سایه تنهایی» هم در نقش یک پرستار ظاهر شدم. در دوران کرونا با واژه‌های بسیاری آشنا شدم. مثلا ما تا قبل از این دوران مگر چقدر از واژه «پروتکل» استفاده می‌کردیم. اما هیچ‌وقت نسبتی با فضای مجازی نداشته‌ام و از آن دورم به همین دلیل حاشیه کمتری برایم ایجاد شده است.

انتهای پیام

منبع خبر

نظرات بسته شده است.