خرید ٢١۵ میلیارد ریال کتاب از درگاه بانک صادرات ایران

خرید ٢١۵ میلیارد ریال کتاب از درگاه بانک صادرات ایران

بانک صادرات ایران در شش روز اول برپایی نخستین نمایشگاه مجازی کتاب با تجهیز زیرساخت‌های بانکداری الکترونیک، شرایط خرید اینترنتی بیش از ٢١۵ میلیارد ریال کتاب را فراهم کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بانک صادرات، نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران با حمایت این بانک از ابتدای بهمن ماه سال جاری آغاز شد که در شش روز اول این نمایشگاه نزدیک به ١٢۴ هزار تراکنش از طریق درگاه پرداخت اینترنتی بانک صادرات ایران برای خرید بیش از ٢١۵ میلیارد ریال انجام شد. این نمایشگاه تا ساعت ٢۴ روز هشتم بهمن ماه سال جاری تمدید شده و بانک صادرات ایران بستر بانکداری اینترنتی لازم برای نقل و انتقال وجوه خرید از این نمایشگاه را ایجاد و پشتیبانی کرده است.

این بانک به منظور تحقق مسئولیت اجتماعی در حوزه فرهنگ و کمک به ترویج و توسعه کتابخوانی از برگزاری نخستین نمایشگاه مجازی کتاب با تجهیز زیرساخت‌های بانکداری الکترونیک و تخصیص یارانه خرید کتاب به دانشجویان، طلاب و اعضای هیئت‌علمی دانشگاه‌ها حمایت کرد و ضمن حمایت ٣٠ میلیارد ریالی برای کمک به تخصیص بن خرید کتاب به دانشجویان، طلاب و اعضای هیئت‌علمی دانشگاه‌ها، مشتریان برتر خود را از طریق هدیه‌های انگیزشی برای حضور و خرید کتاب از این نمایشگاه تشویق کرده است.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام، عضویت و خرید از این نمایشگاه تا پایان روز ١٠ بهمن‌ماه سال جاری فرصت دارند تا با مراجعه به سایت www.ketab.ir و تکمیل مشخصات خود نسبت به سفارش و خرید اینترنتی کتاب از این نمایشگاه اقدام کنند.

بورس ۴۰۰ پرونده تخلف دستکاری در بازار سر را به قوه قضاییه فرستاد
بخوانید

بانک صادرات ایران به عنوان بانک عامل نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در سال‌های گذشته، علاوه بر حمایت از برگزاری نخستین نمایشگاه مجازی کتاب، با هدف تأمین اعتبار بخش‌های مختلف صنعت نشر از کتاب‌فروش تا تهیه کاغذ با استفاده از طرح «طراوت» (طرح اعتباری ویژه تولید)، اعتبار دهی به کل زنجیره تولید و نشر را پوشش می‌دهد. این طرح کمک خواهد کرد تا گردش مالی صنعت نشر چند برابر افزایش یابد.

منبع خبر

نظرات بسته شده است.