خیلی‌ها نمی‌دانند لرستانی‌ها چه کارهایی در دفاع مقدس انجام داده‌اند

ایسنا/لرستان رئیس ستاد کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستان می‌گوید: خیلی‌ها نمی‌دانند مردم استان ما چه کارهایی در دفاع مقدس انجام داده‌اند، چون مستندسازی خوبی نکرده‌ایم.

محمد محمودوند در جلسه شورای اداری خرم‌آباد که هفتم بهمن ماه با دستور کار اتخاذ تصمیمات لازم برای برگزاری مراسم دهه مبارک فجر و کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستان در فرمانداری خرم‌آباد برگزار شد، اظهار کرد: برای بهتر برگزار شدن این کنگره تاکنون ۱۵۰ جلسه برگزار شده است.

وی با بیان اینکه کنگره قبلی لرستان که ۱۱ سال پیش برگزار شد خوب نبود و از آن رضایت نداشیم، اضافه کرد: این کنگره ادامه دارد و ۱۰ سال بعد هم باید چنین کنگره‌ای را برگزار کنیم.

محمودوند با بیان اینکه ۲۱۷ برنامه برای این کنگره مصوب شده که ما برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا سال ۱۴۰۰ آنها را در ۱۴ حوزه فعالیت انجام دهیم، افزود: تا روز اختتامیه باید ۴۳ هزار و ۳۳۶ برنامه را اجرا کنیم.

رئیس ستاد کنگره ۶۳۰۰ شهید لرستان در ادامه گفت: استان ما تلاش زیادی در دفاع مقدس داشته اما خوب معرفی نشده‌ایم و هنوز خیلی‌ها نمی‌دانند لرستانی‌ها چه کارهایی در دفاع مقدس انجام داده‌اند، چون مستندسازی نشده است.

وی تاکید کرد: لازمه اجرای خوب این برنامه‌ها پشتیبانی مسئولان دلسوز است. هر جا مردم و مسئولان پشتیبان هم بوده‌اند کار خوب پیش رفته است.

محمودوند گفت: در شش ماهی که این ستاد تشکیل شده کارهای خوبی اجرا شده اما نیاز است که جهادی کار کنیم.

انتهای پیام

منبع خبر

پیام تسلیت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان «خادمی موگهی»
بخوانید

نظرات بسته شده است.