رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صمت منصوب شد

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صمت منصوب شد

وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی «محمد حسن ترابی» را به عنوان رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی این وزارتخانه منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، علیرضا رزم‌حسینی در این حکم آورده است: جایگاه روابط عمومی در مجموعه گسترده وزارت صمت به منظور تعامل دوسویه با افکار عمومی و اقناع آن، از زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی خدمتگزاران عرصه صنعت، معدن و تجارت کشور دارای اهمیت ویژه‌ای است که انتظار می‌رود با ایجاد هم افزایی، همفکری و وحدت رویه در بین تمامی ارکان و اجزا اطلاع‌رسانی وزارت، شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه و وابسته، آن را برجسته و کارآمد سازید.

گفتنی است محمدحسن ترابی، دانش آموخته دکترای تخصصی کارآفرینی سازمانی است.

علاوه بر سایر سوابق مدیریتی وی می‌توان به سابقه نزدیک به یک دهه مدیریت در حوزه روابط عمومی و ارتباطات شامل، مدیرکلی دفتر روابط عمومی شرکت ملی پست، مدیریت روابط عمومی و امور مشتریان و پارلمانی بانک صنعت و معدن اشاره کرد.

وی همچنین مدرس دانشگاه، نویسنده و محقق بوده و در کنار فعالیت‌های اجرایی، تدوین و تألیف چندین کتاب، مقاله و یادداشت در نشریات علمی، پژوهشی، تخصصی و رسانه‌های مختلف در موضوعات مرتبط با بخش روابط عمومی، ارتباطات و کارآفرینی سازمانی را در کارنامه تجربی و حرفه‌ای خود دارد.

ترابی قبل از این و از سال ۹۷ مدیر روابط عمومی و امور مشتریان بانک صنعت و معدن بوده است.

منبع خبر

عدم‌رعایت محدودیت 60درصدی پرواز توسط قشم‌ایر/ سازمان هواپیمایی: مسافر سرپایی در هواپیما نداشتیم
بخوانید

نظرات بسته شده است.