رادوشویچ: شایعه نسازید، واقعا مصدوم هستم!

رادوشویچ: شایعه نسازید، واقعا مصدوم هستم!

بوژیدار رادوشوویچ دروازه بان کروات تیم پرسپولیس می‌گوید که مصدومیت او ساختگی نیست.

خبرورزشی/ لیگ برتر ایران؛ رادوشویچ که حالا در آستانه ترک باشگاه پرسپولیس قرار دارد، بازی امروز پرسپولیس با ماشین سازی را از دست داده است. به نظر می‌رسد که او روز گذشته در تمرین قرمزها آسیب دید و از فهرست این بازی خط خورد اما باتوجه به مشکلات مالی دروازه بان کروات سرخپوشان، شایعات زیادی درباره او شکل گرفته است.

رادو در گفتگوی کوتاهی که با ما داشت، با اشاره به این موضوع می‌گوید: من از ناحیه کمر مصدوم شدم و کادر پزشکی هم این موضوع را تائید کرد. می‌خواستم در بازی با ماشین سازی حضور داشته باشم اما مصدومیتم به حدی بود که نتوانستم. نمی‌دانم شایعات درباره ساختگی بودن کجاست و آیا اصلا وجود دارد یا نه؟ اما کادر پزشکی می‌تواند درباره مصدومیت من نظر بدهد.

او درباره احتمال محرومیت لک در بازی بعدی و در عین حال احتمال جدایی خودش اظهار داشت: هنوز اتفاق جدیدی درباره قرارداد من رخ نداده و من فقط کلمه «به زودی» را می‌شنوم. حامد لک دروازه بان خوبی است و ما باهم رابطه خوبی داریم و برای او آرزوی موفقیت دارم.

این دروازه بان کروات در پایان گفت: دوست دارم از هواداران پرسپولیس تشکر کنم، خیلی وقت است که آن ها را ندیده ام و دلم برایشان در استادیوم تنگ شده است.

مقاله اصلی

باور غلط روی نیمکت آبی/ همه منتقدان دشمن استقلال نیستند
بخوانید

نظرات بسته شده است.