راه اندازی تلویزیون اینترنتی «حبیب» برای پوشش عتبات عالیات

راه اندازی تلویزیون اینترنتی «حبیب» برای پوشش عتبات عالیات

تلویزیون اینترنتی «حبیب» برای پوشش عتبات عالیات راه اندازی شده است.

به گزارش ایسنا روابط عمومی صداوسیما اعلام کرد، صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران با وجود پوشش مداوم رویدادهای مذهبی عتبات عالیات در طول سال، تاکنون شبکه یا کانالی را به طور انحصاری برای مخاطبان جهانی عتبات اختصاص نداده بود. امور بین‌الملل رسانه، همزمان با ماه رمضان امسال، تلویزیون اینترنتی «حبیب» را به عنوان نخستین رسانه تصویری اختصاصی از اعتاب مقدسه راه اندازی کرد که به طور انحصاری موضوع زیارت و عتبات را پوشش خواهد داد.

این شبکه تلویزیون اینترنتی که با همکاری معاونت فضای مجازی هم اکنون در بستر اپلیکیشین‌های سپهر و تلوبیون در مرحله آزمایشی در حال پخش است، برای تحقق تدابیر رئیس صداوسیما برای پوشش اختصاصی عتبات عالیات و ترویج فرهنگ شهادت، ایثار و مکتب سیدالشهدا (ع) است.

استودیوی مرکزی پخش تلویزیون اینترنتی «حبیب» در کربلای معلی است و دفتر نمایندگی صدا و سیما در عراق عهده دار تولید و پخش این شبکه است. هم اکنون در مرحله پخش آزمایشی این شبکه هر شب حدود چهار ساعت برنامه مختلف شامل دعا، گفت و گو، مناجات و … در حال پخش دارد.

ضمن اینکه همه برنامه‌هایی که از شبکه‌های مختلف سیما درباره عتبات عالیات روی آنتن می رود از بستر این تلویزیون اینترنتی نیز پخش می‌شود.

انتهای پیام

منبع خبر

نخستین محصول قرآنی مدوّن در حوزه آموزش گرامر ارایه شد
بخوانید

نظرات بسته شده است.