رسول کربکندی: صحبت‌های رحمان رضایی را به حساب جوانی و بی‌تجربگی می‌گذارم!

رسول کربکندی: صحبت‌های رحمان رضایی را به حساب جوانی و بی‌تجربگی می‌گذارم!

سخنگوی باشگاه ذوب آهن گفت: صحبت‌های رحمان رضایی را به حساب جوانی و بی‌تجربگی او می‌گذارم.

خبرورزشی/ لیگ برتر ایران؛ رسول کربکندی در گفت‌وگویی درباره صحبت‌های رحمان رضایی اظهار داشت: رحمان رضایی صحبت‌هایی انجام داد که به حساب جوانی و بی‌تجربگی وی می‌گذارم. آن چیزی که در این مقطع برای ما مهم است، ذوب‌آهن است. به دنبال تسویه حساب شخصی نیستیم. رحمان رضایی در رده‌های بالای باشگاه و هیئت مدیره حمایت شد و تلاش خود را می‌کنیم ذوب‌آهن به جایگاه اصلی خود بازگردد.

وی افزود: تیم خوب فوتبال بازی می‌کند اما متاسفانه نتایج لازم را نمی‌گیرد. داوری هم لطمه‌های زیادی به ما وارد کرد و به همین علت فرصت بیشتری به رحمان رضایی داده شده است. در هفته جاری بازی دشواری با نساجی مازندران داریم و در جدول رده‌بندی نزدیک‌ترین تیم به ما هستند. امیدوارم اتفاقات خوبی بیفتد و تیم روند رو به جلویی داشته باشد.

سخنگوی ذوب آهن عنوان کرد: در دیدار اخیر با نفت مسجد سلیمان یک گل صحیح ما را داور مردود اعلام کرد و به همین علت فرصت بیشتری به رضایی داده شده است. امیدواریم نتایج مناسب را کسب کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا آینده رحمان رضایی به نتیجه دیدار مقابل نساجی مازندران بستگی دارد، گفت: این بازی در تصمیم ما بسیار تأثیرگذار است.

کربکندی درباره حضور سعید آذری در تمرین ذوب آهن گفت: من هم این خبر را شنیده‌ام و در این باره هیچ خبری ندارم. احتمالا آمده بازیکنان را ببیند.

ویدیو| کشتی حسن یزدانی - قاسمپور در انتخابی تیم ملی
بخوانید

مقاله اصلی

نظرات بسته شده است.