رضا حسن‌زاده: ساختار دفاعی استقلال باید اصلاح شود

رضا حسن‌زاده: ساختار دفاعی استقلال باید اصلاح شود

کاپیتان و ملی‌پوش سابق استقلال به خبرورزشی گفت: اینکه علی کریمی تا چه میزان در امور مدیریتی موفق باشد، نیازمند زمان است اما شخصاً آرزوی موفقیت او در این انتخابات را دارم.

خبرورزشی/ نصیر مقدری؛ رضا حسن‌زاده، کاپیتان و ملی‌پوش سابق استقلال معتقد است آبی‌پوشان به ساختار خوبی در خط حمله رسیده‌اند و محمود فکری باید حالا ساختار دفاعی تیم را به شکل مطلوب دچار تغییر و تقویت کند. با هم صحبت‌های رضا حسن‌زاده را می‌خوانیم.

آقارضا از جدایی با نساجی شروع کنیم.
خب متأسفانه به ‌رغم همه تلاش‌ها شرمنده هواداران خوب مازندران شدیم. این عزیزان باید بدانند ما تمام تلاش خود را به خرج دادیم تا جایگاه خوبی داشته باشیم اما از بد حادثه هر چه فاضلی و کادر فنی تلاش کرد به بار ننشست، اگر چه در چند بازی از اشتباهات داوری به شکل تأثیرگذار در نتیجه بازی متضرر شدیم. در مجموع امیدوارم نساجی از بازی آینده شروع دوباره‌ای برای کسب حداکثری امتیازات داشته باشد چرا که نساجی باشگاه بزرگی است و هواداران کم‌نظیری دارد.

حالا که مربی نساجی نیستید، راحت‌تر می‌توانید راجع به استقلال صحبت کنید.
قطعاً همین‌طور است. استقلال در چند بازی گذشته اگر چه در خط دفاع مشکل داشت اما بازی‌ها را با پیروزی پشت سر گذاشت و همین باعث شد به شرایط مناسبی در جدول برسد. محمود فکری فرم ایده‌آلی را در خط حمله تیم درست کرده و حالا نوبت ساختار دفاعی است تا در کنار یک خط حمله آتشین خط دفاعی مستحکمی نیز داشته باشیم.

عکس| هافبک ایرانی در تیم منتخب لیگ ستارگان قطر
بخوانید

به عنوان یک فوتبالی نظرتان راجع به نامزدی علی کریمی برای ریاست فدراسیون فوتبال چیست؟
علی کریمی به عنوان بازیکنی بزرگ مورد قبول همگان است، اما وقتی می‌گوییم ریاست فدراسیون فوتبال یعنی کارهای مدیریتی و اینکه علی کریمی تا چه میزان در امور مدیریتی موفق باشد، نیازمند زمان است اما شخصاً آرزوی موفقیت او در این انتخابات را دارم و با آمدنش امیدوارم مشکلات فوتبال به حداقل برسد. اما آنچه من و شما می‌دانیم خیلی سخت است که علی کریمی شانسی برای ریاست داشته باشد! ما دوست داریم یک ورزشی به این عرصه ورود کند، چرا که با اساس کار آشناست اما سیاسیون نمی‌گذارند علی کریمی، رئیس فدراسیون فوتبال شود! ما افراد دیگری چون علی دایی را نیز برای این پست داریم و آقای دادکان هم هست. در هر صورت امیدوارم شخصی به ریاست برسد که بتواند اوضاع فوتبال را به بهترین شکل ممکن سر و سامان بخشد.

از وضعیت مهرداد میناوند و علی انصاریان با خبر هستید؟
متأسفانه این دو عزیز همچون خیلی دیگر از هموطنان اسیر ویروس کرونا شدند و امیدوارم هر چه زودتر بهبود پیدا کرده و در کنار عزیزان‌شان به زندگی روزمره برگردند. مهرداد و علی فارغ از رنگ‌ها بازیکنان بزرگ و افتخارآفرین فوتبالی ما محسوب می‌شوند. ملی‌پوشان سابق کشورمان که زحمات زیادی برای پرچم این کشور در بازی‌ها کشیده‌اند و سزاوار است از آنان به نیکی نام و یاد شود. حالا ما در بعضی از مواقع برای هم کری می‌خوانیم اما هرگز دوست نداریم برای هیچ‌کدام از دوستان فوتبالی ما که سال‌ها در تیم رقیب توپ زده‌اند اتفاق ناگواری رخ دهد. ان‌شاءا… با دعای خیر هموطنان هر چه زودتر مهرداد میناوند و علی انصاریان سلامتی خود را به شکل کامل پیدا کنند و دوباره شاهد کری‌خوانی‌های آنان باشیم.

ویدیو| خلاصه بازی بایرن مونیخ ۱-۱ اونیون برلین
بخوانید

منبع خبر

نظرات بسته شده است.