روایت مجازی اسناد ۴۰ سال تئاتر مقاومت

روایت مجازی اسناد ۴۰ سال تئاتر مقاومت

نمایشگاه اسناد «۴۰سال تئاتر مقاومت» همزمان با برگزاری سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر در قالب دیجیتال در فضای مجازی ارائه می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر، نمایشگاه مجازی «اسناد۴۰سال تئاتر مقاومت» عنوان رویداد ویژه‌ای در سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر است که به گردآوری داده‌های بصری از جمله مجموعه‌ اجراهای مقاومت (صحنه‌ای، محیطی و انواع تئاترهای بیرونی، خیابانی، تئاتر در نهادهای نظامی و پادگان‌ها، تئاتر در جبهه، تئاتر در پناهگاه و در مدارس، تله‌تئاترها)، نمایشنامه‌ها، کتاب‌های مرجع، جشنواره‌ها، رویدادها، همایش‌ها و سمینارهای پژوهشی، شهدای هنرمند تئاتر و پایان‌نامه‌های مقاومت پرداخته است.

گفتنی است «اسناد۴۰سال تئاتر مقاومت» در این نمایشگاه رویدادهای مربوط به جنگ تحمیلی عراق علیه ایران و مسائل متعاقب آن تعریف شده است. مدیریت این نمایشگاه را حسین ملکی برعهده دارد.

این نمایشگاه در روزهای ۱۴ تا ۲۰ بهمن با ارائه‌ی بخش‌های مختلف به صورت روزانه در سایت جشنواره تئاتر فجر به نشانی www.fitf.ir و سایت ایران تئاتر به نشانی www.theater.ir ، صفحه اینستاگرام جشنواره با شناسه کاربری @۳۹thfadjrtheaterfestival و گروه چندرسانه‌ای روزنامه ایران دردسترس علاقه مندان خواهد بود.

سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر به دبیری حسین مسافر آستانه ۱۱ تا ۲۰ بهمن برگزار می شود.

انتهای پیام

منبع خبر

راهیابی فیلم کوتاه «طعم شیرین تاریکی» به جشنواره کره‌جنوبی
بخوانید

نظرات بسته شده است.