رویکرد پلیس برای روزهای پایانی سال در بهشت زهرا ایجاد حداقل محدودیت هاست

جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: رویکرد پلیس راهور و سازمان بهشت زهرا(س) ایجاد حداقل محدودیت ها و حداکثر رضایتمندی شهروندان برای روزهای پایانی سال است.

به گزارش ایسنا، سرهنگ موسوی پور با حضور در سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) در خصوص روزهای پایانی سال ۱۳۹۹ و چگونگی برنامه ریزی و تعیین تکلیف با توجه به شرایط کرونایی کشور با سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) دیدار و تاکید کرد: امسال با توجه به تجربه موفق سال گذشته سازمان بهشت زهرا(س)، پیش بینی های لازم صورت گرفته و با همکاری فشرده ای که بین دو مجموعه پلیس راهور و بهشت زهرا(س) در سالهای اخیر تعریف شده است، در صدد ایجاد حداقل محدودیت ها با سطح بالای رضایتمندی شهروندان هستیم.
وی با ارزشمند خواندن همکاری تنگاتنگ پلیس و مدیریت سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) به ویژه در سالهای اخیر در پنجشنبه و جمعه های پایان سال گفت: این هماهنگی ها و همدلی ها در نهایت به نفع شهروندان است و مدیریت بهشت زهرا(س) تسهیل تردد و دسترسی همراه با آرامش شهروندان را برای روزهای پایانی سال، هدف اصلی خود تعریف کرده است.
در ادامه سعید خال، مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) با اشاره به همکاری خوب پلیس راهور تهران بزرگ و شهرداری تهران به ویژه سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) در سال های اخیر گفت: ما با تمام وجود به پلیس و زحمات این عزیزان اذعان داریم و می دانیم که همکاری با پلیس موجب خدمت صادقانه و کسب رضایتمندی شهروندان خواهد بود.
مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) گفت: تجربه موفق سال گذشته و اطلاع رسانی به موقع و همکاری گسترده و بی نظیر مردم در روزهای پایانی سال ۱۳۹۸ که در حافظه تاریخی بهشت زهرا(س) ثبت و ضبط شد، نشان داد که رفتار و عملکرد صادقانه با مردم حتما پاسخ می دهد و شهروندان نیز در مواقعی که لازم است ، همکاری می کنند.
به گفته مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) مجهز شدن همه راه‌های ارتباطی در سازمان بهشت زهرا(س) به تابلوهای اطلاع‌رسانی،دوربین های مدار بسته هوشمند، و اهتمام ویژه در حوزه هوشمند سازی در سال های اخیر نشان از ضرورت دغدغه مندی مدیریت بهشت زهرا(س) در خصوص تدابیر ترافیکی در این محدوده حساس دارد.
بر اساس گزارش روابط عمومی بهشت زهرا(س)، وی با تاکید بر برگزاری این نشست در روزهای ابتدایی بهمن ماه به اهمیت موضوع برنامه ریزی و هم اندیشی در این خصوص پرداخت و از کارگروههای تخصصی خواست تا با تشکیل جلسات منظم به برنامه ریزی در این خصوص بپردازند.

رد ایراد فرمانداری به مصوبه HSe و تغییر نام سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران
بخوانید

انتهای پیام

نظرات بسته شده است.