رو نمایی از ۳۰ مخزن آب شرب اضطراری شهر تهران

عکس تزیینی است

رئیس دبیرخانه ستاد ویژه مدیریت بحران تهران از رو نمایی ۳۰ مخزن آب شرب اضطراری تعبیه شده در مراکز تخلیه امن اضطراری شهر تهران خبر داد.

به گزارش ایسنا، محسن نادی در این باره گفت: ۳۰ مخزن آب شرب اضطراری تعبیه شده در مراکز تخلیه امن اضطراری شهر تهران رونمایی و مراسم کلنگ زنی ۷۲مخزن دیگر همزمان با گرامی داشت دهه مبارک فجر برگزار خواهد شد.

نادی در نشست مشترک کارگروه های تخصصی سلامت در حوادث غیرمترقبه و امور سیل و شریان‌های حیاتی که در دبیرخانه ستاد ویژه مدیریت بحران کلان شهر تهران برگزار شد، بر ضرورت نصب و مورد بهره برداری قرار گرفتن ۳۷۴ مخزن آب اضطراری تا پایان سال ۱۴۰۳ در مراکز تخلیه امن اضطراری سطح کلان شهر تهران تاکید کرد.

در این نشست که با رویکرد افزایش تاب آوری درمواجهه با رخداد زلزله و با هدف تامین آب شرب سالم برای شهروندان در شرایط اضطراری برگزار شد، روند اجرای مصوبه هفتاد و نهمین جلسه رسمی دوره پنجم شورای اسلامی شهر تهران مبنی بر بهره برداری از مخازن فولادی تامین آب شرب سالم برای شهروندان در شرایط اضطراری مورد ارزیابی قرار گرفت.

در این نشست همچنین چگونگی جانمایی و نصب مخازن آب شرب سالم در ۱۰ بیمارستان شهر تهران براساس اولویت و بررسی های فنی کارگروه های تخصصی سلامت در حوادث غیرمترقبه و امور سیل و شریان‌های حیاتی نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام

منبع خبر

١٢ مصدوم چهارشنبه سوری در تهران/ چند نکته ایمنی برای چهارشنبه آخر سال
بخوانید

نظرات بسته شده است.