ستار همدانی: این باخت چیزی از ارزش‌های استقلال کم نکرد

ستار همدانی: این باخت چیزی از ارزش‌های استقلال کم نکرد

پیشکسوت تیم استقلال با حمایت از محمود فکری معتقد است این تیم روند مناسبی دارد و نباید مور انتقادات زیاد قرار بگیرد.

خبرورزشی/ لیگ برتر ایران؛ ستار همدانی مدافع اسبق استقلال می‌گوید آبی پوشان در بازی مقابل نفت مسجدسلیمان محکوم به پیروزی هستند تا با کسب این سه امتیاز همچنان در رده‌های بالایی جدول جای داشته باشند. چکیده ای از مصاحبه ستار همدانی را بخوانید:

*فکر می‌کنم یکی از بازی هایی بود که استقلال نباید می باخت و می توانست با برنامه‌تر باشد. سایپا هم واقعا تیم خوبی شده است و از نظر گل خورده شرایط خوبی دارد و امسال برنامه بهتری در لیگ دارد. سایپا هوادار ندارد و شاید مقایسه درستی نباشد اما بحث من اصول یک باشگاه و رفتار با قهرمان گذشته تیم است. نباید بعد از یک باخت انتقاد کنیم. استقلال صدر جدول است پس چرا باید از فکری انتقاد شود.

*اتفاقی که نباید می افتاد، رخ داد و این اتفاق با بازی بد استقلال توام شد ولی خب این موضوع چیزی از قدرت استقلال کم نمی کند. متاسفانه کمی بدبینی نسبت به محمود فکری و کادرش محسوس است و این اصلا انرژی خوبی برای تیم بزرگی مثل استقلال نیست. به نظرم باید سعه صدر را کمی تغییر دهند. فکر می کنم انتقادات از تیمی که در صدر جدول حضور دارد بی مورد است. مگر این اولین یا آخرین باخت استقلال است؟ این تیم باز هم باخت می‌دهد.

*هیچ تیمی در هیچ بازی برای استقلال یا تیم‌های بالای جدول ساده نیست و تیم‌های پایین جدول می‌توانند برای تیم‌های بالایی خود مشکل ساز شوند. همه می‌گفتند که استقلال سه امتیاز را کسب می‌کند و سه امتیاز این بازی را برای استقلال کنار گذاشته بودند اما دیدید که چه اتفاقی افتاد.

مدیران پرسپولیس به دیدار رییس جدید فدراسیون فوتبال رفتند
بخوانید

منبع خبر

نظرات بسته شده است.