سعید آذری: شجاعت عذرخواهی را دارم، امیدوارم من را عفو کنید

سعید آذری: شجاعت عذرخواهی را دارم، امیدوارم من را عفو کنید

سعید آذری، مدیرعامل فولاد خوزستان با انتشار پستی در اینستاگرام بابت اتفاقات امروز در ورزشگاه خانگی این تیم عذرخواهی کرد.

خبرورزشی/ لیگ برتر ایران؛ سعید آذری، مدیرعامل فولاد در واکنش به حاشیه‌های امروز در زمین فولادآرنا، در پستی اینستاگرامی نوشت: امروز اشتباهی در سیستم مدیریتی من اتفاق افتاد که موظم به خاطر وقوع آن از تمامی کسانی که این اشتباه را مشاهده کردند عذر خواهی کنم به ویژه هواداران محترم فوتبال و بالاخص فولاد خوزستان و تیم رقیب.

در جلسه‌ای که با کادر فنی فولاد بعد از مشخص شدن حریف ما در آسیا انجام شد، مقرر شد که در چند باری خانگی عرض زمین در استاندارد حد بالا عریض شود ولی با هماهنگی قبلی با سازمان لیگ.
اما ابتدا در مسابقات تدارکاتی که رسمی نباشد، متاسفانه امروز شاهد این بودیم که در مقابل تیم پیکان تهران این اتفاق افتاد و سوء تفاهمات زیادی را بوجود آورد بنا بر این بدون هیچ توجیهی اعلام میکنم که شجاعت عذر خواهی را دارم و امیدوارم من را عفو کنید ،شاید باید در انجام وظیفه ام دقت بیشتری می‌کردم، اگر کسی هم در مجموعه بدون هماهنگی نهایی با من این اقدام را کرده است مقصر من هستم.

مقاله اصلی

سرمستی گل‌محمدی پس از حذف استقلال/ جو اینجا وحشتناک بود/ هر چقدر از سختی کارمان بگویم کسی باور نمی‌کند/ باشگاه قدر این بازیکنان را بداند
بخوانید

نظرات بسته شده است.