شاهین بیانی: حریفان استقلال از این تیم وحشت دارند

شاهین بیانی: حریفان استقلال از این تیم وحشت دارند

پیشکسوت آبی پوشان پایتخت به خبرورزشی گفت: استقلال تیمی قلدر، سرسخت و دارای بازیکنانی با تجربه آسیایی است که می‌توانند از پس هر حریفی بربیایند.

خبرورزشی/ لیگ برتر ایران؛ شاهین بیانی در گفت‌وگو با روزنامه خبرورزشی درباره قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا به سختی کار همگروه‌های این تیم پرداخت و معتقد بود نباید به این تیم انرژی منفی داد.

استقلال در قرعه‌کشی لیگ قهرمانان در گروه سختی افتاد. قبول دارید؟

چرا همه فکر می‌کنند که استقلال در گروه مرگ قرار گرفته است؟ اتفاقاً آنها باید از استقلال بترسند که یکی از پرافتخارترین تیم‌های آسیاست و فصل قبل هم با عنوان نایب ‌قهرمانی لیگ ایران به کارش پایان داده است.

حریفان استقلال چقدر از این تیم شناخت دارند؟

همان‌طور که ما زیر و بم اتفاقات تیم‌های رقیب را استخراج می‌کنیم آنها هم درباره استقلال تحقیق می‌کنند و وقتی می‌بینند این تیم فصل نوزدهم لیگ ایران با آن همه دردسر و تغییرات کادر فنی توانسته به عنوان نایب ‌قهرمانی برسد متوجه می‌شوند که با تیمی سختکوش و قلدر روبه‌رو هستند که امسال هم در صدر جدول لیگ برتر است.

ولی همه نگران استقلال هستند!

نمی‌دانم چرا همه در این چند روز می‌خواهند ته دل بازیکنان استقلال و کادر فنی‌اش را خالی کنند. به خدا این روش حمایت کردن نیست بلکه با این حرف‌ها کم‌کم ترس را به دل بچه‌های تیم راه می‌دهید. با یک نگاه سطحی می‌توان دریافت که استقلال تیمی قلدر، سرسخت و دارای بازیکنانی با تجربه آسیایی است که می‌توانند از پس هر حریفی بربیایند.

دلیل حضور فکری در باشگاه استقلال/ وعده مدیرعامل عملی نشد
بخوانید

خیلی به این استقلال امیدوار هستید.

استقلال فصل قبل لیگ قهرمانان در دور یک‌هشتم نهایی حذف شد و به پاختاکور باخت اما همه می‌دانند که با چه شرایطی و بعد از رفتن فرهاد مجیدی و توفانی از اتفاقات مدیریتی از دور رقابت‌ها حذف شد. من شک ندارم که حریفان استقلال از این تیم می‌ترسند و از حالا روی استقلال زوم می‌کنند تا بتوانند از این تیم امتیاز بگیرند.

منبع خبر

نظرات بسته شده است.