شروع فصل جدید رقابت‌های NBA؛ شکست قهرمان با انگشتر طلایی!

شروع فصل جدید رقابت‌های NBA؛ شکست قهرمان با انگشتر طلایی!

لس‌آنجلس لیکرز جایزه فصل گذشته خود یا همان رینگ قهرمانی را دریافت کرد و در اولین بازی خود شکست خورد.

خبرورزشی/ بسکتبال؛ با شروع فصل جدید رقابت‌های لیگ حرفه‌ای بسکتبال آمریکا (NBA) تیم لس‌آنجلس لیکرز هم جایزه فصل گذشته خود یا همان رینگ قهرمانی را دریافت کرد و هم در اولین بازی خود شکست خورد تا تجربه‌ای تلخ و شیرین را در روز اول فصل جدید این مسابقات داشته باشد.

اینکه بازیکنان لس‌آنجلس لیکرز در حال دریافت رینگ یا انگشتر قهرمانی باشند اتفاق و تصویر جدیدی نیست چرا که این اتفاق قبلاً ۱۶ بار دیگر هم رخ داده است اما داستان این بار کمی متفاوت با قبل بود.

تیم لس‌آنجلس خودش خواسته بود که این مراسم دریافت انگشترها به شروع فصل جدید بیفتد تا شاید بتوانند با حضور هواداران خود این اتفاق را جشن بگیرند. مراسمی که همیشه با سر و صدا و هیاهوی زیادی همراه است این بار به دلیل غیبت تماشاگران خیلی آرام برگزار شد. جینی باس، رئیس باشگاه لیکرز خطاب به هواداران باشگاه گفت که با تمام وجود جای خالی آنها در مسابقات و ورزشگاه‌ها حس می‌شود: «دلمان برای شما تنگ شده است اما یک روز به زودی دوباره دور هم جمع خواهیم شد.»

با وجود اینکه ورزشگاه استیپلز خالی از تماشاگر بود، بازیکنان تصاویر اعضای خانواده خود را به صورت ویدئویی روی اسکرین‌های بزرگ حاضر در ورزشگاه می‌دیدند. لبرون جیمز فوق ستاره بسکتبال آمریکا و تیم لس‌آنجلس لیکرز، علاوه بر اعضای خانواده‌اش، کودکانی که تحت حمایت کمپین تحصیلی او هستند را نیز دید که به او تبریک می‌گفتند. بسیاری از هواداران حالا خواستار قهرمانی هجدهم این تیم هستند و به ویژه از لبرون جیمز می‌خواستند که قول این قهرمانی را از همین حالا بدهد.

مهرام یک بر صفر پیش افتاد
بخوانید

سال گذشته تحت تأثیر شیوع ویروس کرونا و البته مرگ دلخراش کوبی برایانت ستاره سابق لیکرز و دخترش قرار گرفت و به همین دلیل روی انگشترهای اهدا شده به بازیکنان، یادبودی از کوبی برایانت نیز همراه با شماره بازیکنان نقش بسته بود. همچنین شماره‌های ۸ و ۲۴ که متعلق به برایانت بودند و برای همیشه بایگانی شده‌اند نیز روی رینگ‌ها نقش بسته بود.

با این وجود بعد از همه این جشن‌ها و مراسم پراحساس، آنها به مصاف تیم کلیپرز رفتند اما در نهایت چیزی جز شکست ۱۱۶-۱۰۹ در یک دیدار بسیار فشرده و باکیفیت نصیبشان نشد. این اولین بازی از ماراتنی است که ۷۲ مسابقه را در خود جای داده اما لیکرز در همین گام اول با جیمز و آنتونی دیویس نتوانست مقابل حریف خود مقاومت کند. در این مسابقه پل جورج ستاره میدان بود و ۳۳ امتیاز به تنهایی کسب کرد. لبرون جیمز هم عملکرد خوبی داشت و با کسب ۲۲ امتیاز بهترین بازیکن تیم لیکرز از این نظر بود تا نشان دهد که در ۳۵ سالگی نیز همچنان در اوج آمادگی است.

 انگشتر طلایی لس‌آنجلس لیکرز

 انگشتر طلایی لس‌آنجلس لیکرز

 انگشتر طلایی لس‌آنجلس لیکرز

 انگشتر طلایی لس‌آنجلس لیکرز

منبع خبر

نظرات بسته شده است.