شهدای ادیان توحیدی فراموشی ناپذیرند

مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران گفت: شهدای ادیان توحیدی نیز برای همه ما عزیزند و افتخارات این شهدای عزیز در کنار سایر شهدا، هرگز فراموش نمی‌شود.

به گزارش ایسنا، عبدالله مرتضوی در نشست مشترک با «همایون سامه یح نجف آبادی» نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران، پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۵۷ را مرهون همه شهدا از هر دین و آیینی دانست و گفت: شهدای ادیان توحیدی در کنار سایر شهدا حماسه‌ها آفریدند. شهدای ادیان الهی نمونه‌ای از همبستگی و همدلی ملت ایران به رهبری امام(ره) هستند.

وی افزود: حوادث دهه ۴۰ کشور و اتفاقات پس از آن که منجر به پیروزی انقلاب مردم شد و همچنین دوران دفاع مقدس، مرهون حضور همه اقوام با هر دین و آیینی بود و نقش شهدای ادیان الهی در به ثمر رسیدن این پیروزی‌ها، نشان از همدلی و همراهی ملت ایران است.
مرتضوی برگزاری همه ساله آیین ملی عطرافشانی و گلباران مزار شهدای ادیان توحیدی را یک افتخار بزرگ برای بنیاد شهید و امور ایثارگران دانست و ادامه داد: شهدای ادیان توحیدی نیز برای همه ما عزیزند و افتخارات این شهدای عزیز در کنار سایر شهدا، هرگز فراموش نمی‌شود.
همایون سامه یح نماینده کلیمیان ایران در مجلس شورای اسلامی نیز با تأکید بر همدلی و وحدت همه ادیان در کشور گفت: همه ما یکدل و همراه برای اقتدار و آزادی کشور و تحت منویات مقام معظم رهبری تلاش می‌کنیم.
انتهای پیام

منبع خبر

تفاوت های مهم نیروهای مسلح ایران با سایر کشورهای دنیا از نظر آیت الله العظمی نوری همدانی
بخوانید

نظرات بسته شده است.