شهریار مغانلو در پرسپولیس؟ شهریار هنوز جواب نداده است

شهریار مغانلو در پرسپولیس؟ شهریار هنوز جواب نداده است

شاید به نظر برسد این فرصت پیش آمده باشد که شهریار مغانلو در نقل‌وانتقالات زمستانی قرمزپوش شود ولی این بازیکن هنوز جوابی به پیشنهاد واسطه‌های پرسپولیس نداده است.

خبرورزشی/ لیگ برتر ایران؛ ابراهیم شکوری در خصوص شایعات جذب شهریار مغانلو برای تقویت خط حمله می‌گوید: «اجازه بدهید درباره گزینه‌ها صحبت نکنم، شرایط حرفه‌ای ایجاب می‌کند نسبت به بازیکنی که تحت قرارداد باشگاهی دیگر است با احتیاط بیشتری رفتار شود. بهتر است با صحبت نکردن درباره نفرات، باشگاه پرسپولیس را دچار چالش نکنیم.»

شهریار مغانلو که در فصل گذشته به پیکان بازگشته بود، در این تیم عملکرد موفقی داشت که باعث شده بود باشگاه‌های پرسپولیس، استقلال، تراکتور و سپاهان به دنبال جذب او باشند اما در نهایت این مهاجم تصمیم گرفت فوتبال خود را در خارج از ایران دنبال کند و راهی لیگ پرتغال و تیم سانتاکلارا شد. این در حالی بود که این مهاجم بلند بالا و سرزن می‌توانست به عنوان یک خرید مهم به پرسپولیس ملحق شود ولی دوست داشت لژیونر شود و به اروپا برود.

حالا شاید به نظر برسد این فرصت پیش آمده باشد که شهریار مغانلو در نقل‌وانتقالات زمستانی قرمزپوش شود ولی این بازیکن هنوز جوابی به پیشنهاد واسطه‌های پرسپولیس نداده است.

منبع خبر

واکنش سایت آلمانی به یک جابه‌جایی عجیب در لیگ برتر ایران
بخوانید

نظرات بسته شده است.