شوک ستاره بسکتبال از مرگ ۷ عضو خانواده‌اش در اثر کرونا

شوک ستاره بسکتبال از مرگ ۷ عضو خانواده‌اش در اثر کرونا

درگذشت ۷ عضو خانواده کارل آنتونی تاونز بر اثر ابتلا به ویروس کرونا شوک بزرگی به این ستاره NBA وارد کرده است.

خبرورزشی/ در حاشیه؛ کارل آنتونی تاونز، یکی از بازیکنان برجسته لیگ بسکتبال آمریکا (NBA) به حساب می‌آید که حالا با تیم مینه‌سوتا وارد فصل ششم حضور خود در این لیگ می‌شود اما این بار با قلبی شکسته و روحیه‌ای آسیب‌دیده.
او در یک پیام ویدئویی که این هفته منتشر کرد این‌طور گفت: «من سختی‌های زیادی را متحمل شده‌ام که مسلماً سخت‌ترین آنها در مورد مادرم بود.»

ژاکلین تاونز، مادر کارل، در ماه آوریل در اثر بیماری کووید ۱۹ جان خود را از دست داد. اما تاونز این هفته در پیام ویدئویی خود گفت از آن موقع تاکنون شش عضو دیگر خانواده خود را نیز از دست داده است: «شب گذشته تماسی داشتم و متوجه شدم که دایی‌ام را نیز از دست داده‌ام. فکر می‌کنم زندگی بیش از حد به من سخت گرفته است و باعث شده به چنین خبرهایی عادت کنم.»

او می‌گوید همچنان تلاش می‌کند که خانواده خود را از شر ویروس کرونا و بیماری کووید ۱۹ در امان نگه دارد. پدرش هم به کرونا مبتلا شده بود اما حالش خوب شد: «در هفت ماه گذشته تعداد زیادی تابوت دیده‌ام. اما هنوز هم افراد زیادی هم در خانواده خودم و هم در خانواده مادرم هستند که به کووید مبتلا شده‌اند. خودم هنوز دنبال راهی هستم که بدانم چرا چنین اتفاقی افتاده و اینکه چطور می‌توانم به بقیه کمک کنم. این مسئولیت سنگینی برای من است که بتوانم خانواده‌ام را نجات دهم و کارهای لازم را برای زنده نگه داشتن کسانی که اوضاع خوبی ندارند انجام دهم.»

تست PCR دو ملی پوش مثبت شد
بخوانید

وقتی از کارل آنتونی سؤال شد آیا بسکتبال نوعی درمان برای روح او به شمار می‌رود؟ پاسخ داد در راه آماده شدن برای فصل جدید با سختی‌های زیادی مواجه شده است و اینکه از زمانی که مادرش در بیمارستان بستری شد و سپس جان خود را از دست داد، به هیچ وجه اوضاع روحی مناسبی نداشته است: «من بسکتبال را بیشتر به این خاطر بازی می‌کنم که عاشق این بودم که ببینم اعضای خانواده‌ام بازی‌های من را تماشا می‌کنند. همیشه دیدن مادرم در جمع تماشاگران باعث می‌شد لبخند بزنم و از بودن او لذت ببرم. اما از حالا به بعد بازی کردن برایم خیلی سخت می‌شود. سخت است که بخواهم بگویم بازی کردن برایم نوعی درمان روحی به حساب می‌آید. اصلاً چنین چیزی نمی‌تواند باشد اما این شانس را به من می‌دهد که خاطرات خوب گذشته را برای خودم زنده کنم.»

از زمان مرگ مادرش، آنتونی همواره مردم را به جدی گرفتن ویروس کرونا و بیماری کووید ۱۹ ترغیب کرده است و مبالغی را نیز به مبارزه با این بیماری اختصاص داده است.

منبع خبر

نظرات بسته شده است.