شیب نزولی کرونا در قم کند شده است

ایسنا/قم استاندار قم با اشاره به کند شدن شیب نزولی شیوع کرونا در قم بر ضرورت همراهی مردم با دستورالعمل های بهداشتی جهت مقابله با موج جدید بیماری کووید ۱۹ تاکید کرد.

دکتر بهرام سرمست استاندار قم در حاشیه جلسه ویدئوکنفرانس ستاد ملی کرونا که به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری برگزار شد، طی سخنانی با اشاره به ارائه گزارشی از وضعیت کشورهای جهان در این جلسه اظهار کرد: موج شدید شیوع کرونا در کشورهای اروپایی و آمریکایی آغاز شده است.
وی سیر نزولی شیوع کرونا طی هفته های اخیر در کشور را مورد توجه قرار داد و افزود: در برخی استان ها شاهد افزایش ملایم مراجعین و بستری شدگان در مراکز درمانی هستیم.
سرمست همچنین با بیان اینکه در قم نیز شیب نزولی شیوع کرونا کند شده است خاطرنشان کرد: هرگونه عادی انگاری می تواند کشور و استان قم را با بحران جدید مواجه کند.
استاندار قم ضمن قدردانی از همراهی های مردم با سیاست های ستاد ملی کرونا طی چند ماه گذشته تصریح کرد: مردم بایستی رعایت دستورالعمل های بهداشتی را همچنان جدی بگیرند تا ضمن حفظ این روند کاهشی، از اعمال محدودیت هایی که می تواند به اقتصاد و معیشت شهروندان آسیب بزند جلوگیری شود.

انتهای پیام

منبع خبر

اهمیت رعایت رژیم غذایی در نوروز/ افزایش احتمال ابتلا به کرونا در افراد چاق
بخوانید

نظرات بسته شده است.