صدور اینترنتی مجوز برای آموزشگاه‌های آزاد هنری

مجوز تاسیس و تمدید آموزشگاه‌های آزاد هنری در رشته‌های موسیقی، تجسمی، نمایشی، خوشنویسی و هنرهای سنتی در سامانه آموزشگاه‌های آزاد هنری انجام می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی دفتربرنامه ریزی و توسعه آموزش‌های هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دو ماه پیش سامانه آموزشگاه‌های آزاد هنری افتتاح شد و پس از آن با انجام مراحل آزمایشی و رفع موانع، ثبت نام متقاضیان برای صدور و تمدید مجوزهای آموزشگاه‌های آزاد هنری هر روز انجام می‌شود.

در سامانه آموزشگاه‌های آزاد هنری تاکنون ۱۳۱ نفر متقاضی مجوز تاسیس آموزشگاه آزاد در رشته‌های موسیقی، تجسمی، نمایشی، خوشنویسی و هنرهای سنتی ثبت نام کرده‌اند، همچنین ۴۴۹ نفر متقاضی تمدید مجوز آموزشگاه آزاد هنری در این سامانه شده‌اند. ۹۴ مجوز آموزشگاه آزاد هنری نیز در رشته‌های فوق تمدید شده است.

به منظور دسترسی و سهولت بیشتر برای متقاضیان و مدیران آموزشگاه‌های آزاد هنری، سامانه آموزشگاه‌های آزاد هنری، به نشانی sso.farhang.gov.ir فعال است و همه امور مربوط به مجوز صدور، تمدید و تأسیس آموزشگاه، تغییر مکان آموزشگاه، تغییر درجه هنری آموزشگاه و تغییر مدیر مسئول و … از طریق این سامانه انجام می‌شود و هیچگونه خدمات حضوری در این دفتر انجام نمی‌شود.

انتهای پیام

منبع خبر

کرونا چه کسانی را ثروتمند کرد؟
بخوانید

نظرات بسته شده است.