عباس چمنیان: طرفداران تراکتور در دنیا از ما توقع صعود دارند

عباس چمنیان: طرفداران تراکتور در دنیا از ما توقع صعود دارند

مربی تیم تراکتور گفت: گروه سختی در لیگ قهرمانان آسیا داریم و امیدواریم نماینده خوبی برای کشورمان در این مسابقات باشیم.

خبرورزشی/ لیگ برتر ایران؛ عباس چمنیان درباره اردوی تیم تراکتور در تهران گفت: در اردوی تهران تمرینات خوب و با کیفیتی انجام دادیم. بعد از برد ارزشمند مقابل گل‌گهر بچه‌ها انگیزه خوبی دارند و امیدواریم همین روند را ادامه دهیم. بازی خیلی سختی مقابل آلومینیوم داریم، این تیم توانست پرسپولیس را شکست دهد و این زنگ خطری برای همه تیم‌ها و به خصوص تیم ماست.

وی افزود: با برنامه‌هایی که در حال انجا آنها هستیم خیلی امیدواریم از این بازی خانگی دست پُر خارج شویم و روندی که در جدول داریم را حفظ کنیم و برای بازی‌های بعد آماده شویم.

چمنیان درباره گروه تراکتور در لیگ قهرمانان آسیا و همگروهی با شارجه امارات، پاختاکور ازبکستان و برنده پلی‌آف ۲ غرب (الوحده عربستان ـ نیروی هوایی عراق)، تصریح کرد: بازی در لیگ قهرمانان آسیا سخت است و همه تیم‌ها با کیفیت هستند. قرعه نسبتاً دشواری داریم. پاختاکور نیاز به معرفی ندارد و سالیان زیادی است که فوتبال ازبکستان مقابل ما قوی ظاهر شده است. پاختاکور تیمی منسجم و خوب و یکی از حریفان سخت ماست. شارجه هم تیم خوبی است. فوتبال حوزه خلیج فارس در چند سال اخیر با استفاده از بازیکنان و مربیان خارجی و ساختار منسجم پیشرفت زیادی کرده است. از بین الوحده و نیروی هوایی نیز هر تیمی به گروه‌مان صعود کند تیم خوبی است. سبک عراق که خیلی شبیه به فوتبال ما است و الوحده هم تیم خوبی است.

عکس| قلعه‌نویی دست به راکت شد
بخوانید

مربی تراکتور ادامه داد: مسلماً گروه سختی داریم و هیچ تیمی آسان نیست. باید به خوبی برای این مسابقات آماده شویم. کادر مدیریتی و مالک باشگاه در تلاش هستند تا از الان مقدمات آماده‌سازی را شروع کنیم. جلساتی که در روزهای آینده برگزار خواهد شد برای همین است که روند آماده‌سازی تیم را برنامه‌ریزی کنیم. با وجود اینکه زمان زیادی نمانده اما در همین فرصت هم می‌شود کارهای زیادی کرد تا بیشتر برای لیگ قهرمانان آسیا آماده شویم.

چمنیان یادآور شد: امیدوارم در فاصله نزدیک به ۷۰ روز مانده به مسابقات بتوانیم هر چه بیشتر آماده و به‌عنوان نماینده کشورمان با قدرت در این مسابقات ظاهر شویم. مطمئناً استراتژی تراکتور و سطح انتظار هواداران بی‌شمار این تیم نه تنها در ایران بلکه در دنیا این است که تیم با هدف صعود به مرحله بعد بسته شود و تلاش کند. امیدوارم مقدمات این موضوع فراهم شود. در بخش فنی با تدبیر مسعود شجاعی و کادرفنی این موضوع در حال انجام است و در بخش مدیریت هم مطلع هستم که مسئولان دغدغه دارند. امیدوارم این دو موضوع دست به دست هم بدهد تا به‌عنوان یک مدعی در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا حداقل در مرحله گروهی موفق ظاهر شویم و به مرحله بعد صعود کنیم.

منبع خبر

نظرات بسته شده است.